Депутати просять виконати програму «Світло»

Міська програма «Світло» на 2011-2015 рр. була затверджена наприкінці 2010 р. Нею передбачалося поетапно освітити віддалені райони міста. Та плани можуть так і залишитися на папері.

Згідно з програмою «Світло», у 2011 р. передбачалося виділити на освітлення вулиць та провулків у районі вул. Хорольської 329 тис. грн, 29 тис. грн – на освітлення пров. Солдатського. Мешканці цього мікрорайону терпляче чекали світла весь рік, проте не дочекалися. Гроші на це з міського бюджету так і не виділили. Як з’ясував депутат міської ради Олег Максак, не заплановані ці витрати і на 2012-й рік.

153 мешканці з району вул. Хорольської, серед яких – велика кількість ветеранів війни, інвалідів та пенсіонерів, підписалися під листом до міського голови, в якому просять виконати ті заходи з освітлення, які передбачені програмою «Світло» в їхньому районі. Крім того, шестеро інвалідів війни та учасників бойових дій звернулися до депутата Полтавської обласної ради Володимира Матицина з проханням допомогти у вирішенні цієї проблеми. Депутат вивчив питання та попросив мера знайти можливості профінан-сувати виконання робіт з освітлення мікрорайону.

Втім, на розгляд міської ради 28 лютого було винесене рішення щодо змін до міської програми «Світло», якими пропонується у 2012 р. освітити вулиці в нагірній частині міста, Крюкові, на Раківці, Молодіжному та у Великій Кохнівці на загальну суму понад 3 млн грн. При цьому на освітлення району вул. Хорольської коштів у міському бюджеті знову не вистачає.

Депутат від виборчого округу № 4, до меж якого входить цей мікрорайон, Олег Максак (фракція партії «Рідне місто») виступив на сесії міської ради з депутатським запитом, в якому повідомив, що упродовж останнього року він направив до міськвикон-кому 6 депутатських звернень з проханням виділити кошти на виконання міської програми «Світло» щодо освітлення цих вулиць, але кошти не були виділені. Під час виступу Олег Максак звернувся до депутатів щодо підтримки цієї вимоги. Міський голова Олег Бабаєв пообіцяв розібратися з цим питанням. (В. Крук)

Напишіть відгук