День знань у Рідному місті

1-го вересня в усіх школах Кременчука пройшло свято першого дзвоника. В гості до учнів та педагогів прийшли керівники міста, депутати, директори підприємств та закладів. Після вітань та вручення подарунків діти розійшлися по класах на перший у новому навчальному році урок.

В цей день на шкільному дворі загальноосвітньої школи №1 зібралися учні, вчителі, батьки, випускники школи, багато з яких привели до неї вже своїх дітей, та почесні гості. Привітати учнів та педагогічний колектив школи прийшли з подарунками представники міськвиконкому та управління освіти, депутати та керівники громадських організацій.

Депутат Кременчуцької міської ради та випускник цієї школи Віталій Величко від імені депутатської фракції партії «Рідне місто» привітав школярів та вчителів з Днем знань, побажав їм знайти нових друзів та успіхів у навчанні, і подарував школі 10 футбольних, волейбольних та баскетбольних м’ячів. Подарок став дуже доречним, адже шкільна команда цього року (юнаки 2001 р.н.) стала чемпіоном України – 21 липня в Одесі шкільна команда «Кремінь-2001»  виграла Всеукраїнській фінал кубка «Шкіряний м’яч», організований за підтримки компанії Danon. А 8-9 вересня юні футболісти зі школи №1 будуть захищати честь України на Всесвітньому фіналі кубку Danon у Варшаві.

Цікаво, що минулого року шкільна команда ЗОШ №1 стала переможцем турніру з футболу на кубок Почесного громадянина міста Кременчука Володимира Митрофановича Матицина.

«Професія вчителя – від бога, а всі інші професії – від вчителів», – вірно замітила у своєму вітальному слові директор школи Людмила Яшина. Вона подякували всім вчителям, працівникам та учням школи, виділивши першокласників, які були головними героями цього свята. Пролунав перший дзвоник і першачки під музику шкільного вальсу направились на перший в своєму житті урок. А слід за ними до класів пішли і всі інші учні та вчителі ЗОШ №1.

Напишіть відгук