Дарунок Святого Миколая

У День Святого Миколая учнів ЗОШ № 1 привітав депутат Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» Віталій Величко. Він подарував школі, яка знаходиться на території його виборчого округу, спортивне знаряддя.

Перше у черзі новорічних свят – День Святого Миколая, мабуть, найбільш дитяче свято. Тому й зустрічають його з особливим ентузіазмом. Кожен поводить себе добре й чекає на винагороду. Учні ЗОШ № 1 теж отримали до свята гарний подарунок. Завдяки депутату Віталію Величку у спортзалі школи тепер оселиться новий спортивний інвентар: новенькі м’ячики, знаряддя для естафет, яскраві хула-хупи тощо.

— Дня Святого Миколая ми завжди чекаємо з особливим нетерпінням. І не лише тому, що отримаємо подарунки. Це особливе свято, сповнене любов’ю та добротою. Я бажаю вам наслідувати історію життя Миколая, допомагати всім, хто потребує допомоги, і тоді ваше життя обов’язково буде осяяне радістю та щастям, – звернувся до школярів депутат.

Ми певні, що так і буде. Адже учні школи, дійсно, добрі і гарні дітки, а ще – надзвичайно талановиті. Всі глядачі святкової вистави щиро сміялися над підступним, але симпатичним чортенятком Антипком, співали разом з новорічними янголами та від усієї душі раділи тому, що Святий Миколай не залишив поза увагою жодну родину. (О. Ускова)

Напишіть відгук