Блискавичний День шахів

21 липня до Всесвітнього Дня шахів у Кременчуці відбувся чемпіонат міста шахів з бліцу.

Чемпіонат Кременчука пройшов за підтримки міського комітету з фізкультури та спорту, міської федерації шахів та громадської організації «Рідне місто».  У ньому взяли участь 23 шахіста віком від 9 до 70 років, серед них шість жінок.

– Упродовж року федерація шахів у Кременчуці проводить близько 10 різних змагань. Найбільші з них – це чемпіонат до Дня міста та великий турнір, присвячений майстру спорту СРСР  із шахів Володимиру Грохотову. Окремо організовуємо турніри для дітей, які з великим бажанням відвідують шахові клуби, – розповів головний суддя змагань Микола Дружинін.

 У нинішньому чемпіонаті взяли участь й гості з Росії та  інших міст України. Так з кременчуцькими шахістами змагався Анатолій Корольков із Москви та Андрій Зазуляк зі Львова. Останній став лідером серед чоловіків, а серед жінок перше місце посіла кременчужанка Ірина Туманова.

Громадська організація «Рідне місто» привітала усіх переможців та нагородила цінними подарунками.

 Переможець змагань серед чоловіків Андрій Зазуляк народився і жив у Львові, шахами займається з 10 років, а з вересня цього року планує присвятити себе тренерській роботі в Кременчуці. 

– Хочу почати тренерську діяльність і з часом підняти рівень Кременчука до Львівського, де зараз найсильніші спортсмени. Моїм кумиром із дитинства і до сьогодні залишається Каспаров, який і досі показує клас. Його гра мене захоплює, – поділився з «КП» Андрій Зазуляк.  

Напишіть відгук