Звіт депутатської фракції політичної партії «Рідне місто» Кременчуцької міської ради про роботу депутатів і фракції партії у 2011 році

      Полтавська обласна організація політичної партії «Рідне місто» зареєстрована  Головним управлінням юстиції в Полтавській області 15.12.2009 р. Її офіс знаходиться за адресою: м. Кременчук, вул. Вадима Бойка,15, телефон – 79-22-40, 79-22-50, 79-22-61, 79-22-62, електронна адреса – ridnemisto@mail.ru.

     Кременчуцька міська організація політичної партії «Рідне місто» зареєстрована Кременчуцьким міським управлінням юстиції 19.01.2010 р. Її офіс знаходиться за адресою: м. Кременчук, вул. Вадима Бойка,15, телефон – 79-22-40, 79-22-50, 79-22-61, 79-22-62, електронна адреса – ridnemisto@mail.ru

   Основними напрямками в діяльності партійної організації є:      1. Пріоритетом є не велика політика, а розвиток Кременчука, вирішення питань його повсякденного життя. «Рідне місто» працює не на рейтинги державних політичних лідерів, а для кременчужан, намагаючись захистити їхні інтереси та забезпечити їхні потреби.

   2. Здійснення Програм і проектів партії на благо кременчужан. Партія «Рідне місто» бере активну участь у житті міста, ініціює проекти та програми, спрямовані на розвиток міста і благо його мешканців, вирішує проблеми територіальної громади Кременчука, проводить суспільні акції та численні  культурні і спортивні заходи.

   3. Відкритість партійних рядів. Члени партії – це керівники підприємств і бізнесмени, юристи та економісти, вчителі й медичні працівники, пенсіонери і молодь. Кожен з них вирізняється успішною самореалізацією, енергійністю, громадянською відповідальністю.

   4. Відкритість до співпраці і знаходження спільної мови з усіма політичними силами і партіями, якщо ця співпраця йде на користь територіальної громади. Члени партії – за конструктивне співробітництво і проти розбрату та політичного протистояння.

    5. Розроблення програм благоустрою по кожному виборчому округу під назвою «Мій двір». Залучення для їх виконання, окрім бюджетних коштів,  коштів спонсорів, підприємств, бізнесменів, що дозволить зробити округи депутатів «Рідне місто» зразковими за благоустроєм.

    6. Напрацюваня  і реалізування впродовж 1-2 років кількох програм з вирішення найбільш гострих соціальних проблем територіальної громади міста Кременчука. Пропонування реальних шляхів забезпечення городян якісною питною водою, організації належного контролю за роботою підприємств житлово-комунального сектору та отримання мешканцями якісних послуг, організації нормальної роботи пасажирського громадського транспорту.

     7. Близькість до виборців. Депутати партії «Рідне місто», завжди підтримують зв’язок зі своїми виборцями – не лише у дні прийому в округу, а й у роботах з благоустрою та озеленення мікрорайонів, у вирішенні житлово-комунальних проблем. Ми працювали і працюватимемо для Кременчука, для громади, для кожного окремого мешканця.

     Протягом звітного періоду партійна організація «Рідне місто» здійснювала свою роботу на благо територіальної громади міста Кременчука, а саме:

І. Робота депутатів фракції «Рідне місто в міській (районних) радах    по реалізації передвиборчої програми партії.

     Депутатська фракція партії «Рідне місто» у Кременчуцькій міській раді нараховує 12 депутатів. З них 8 обрано у мажоритарних виборчих округах, а 4 – за партійними списками. Фракція є третьою за чисельністю у міській раді, після фракцій Партії регіонів та ВО «Батьківщина». Депутати фракції очолюють або є членами постійних депутатських комісій   (Слайд №2):

     ГЛАДЕНЬКА Галина Анатоліївна голова постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, та дитинства. Обрана депутатом від виборчого округу №16. Місце роботи –  генеральний директор ТОВ «Готельний комплекс «Європейський».

      БАЛИМ Олег Іванович голова постійної депутатської комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку. Обраний депутатом від виборчого списку партії «Рідне місто». Місце роботи –  генеральний директор ТОВ «Градосфера».

      МАКСАК Олег Іванович заступник голови постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю. Обраний депутатом від виборчого округу №4. Місце роботи –  директор ТОВ «Юрбізнесконсалтінг».

      ВОЛОШИН Василь Васильович заступник голови  постійної депутатської комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту та ЗМІ. Обраний депутатом від виборчого округу №20.  Місце роботи –  старший тренер ТОВ «Клуб спортивних єдиноборств «Легіон».

       БЕРЕЗЕНСЬКИЙ Ігор Антонович секретар постійної депутатської комісії з питань  промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку. Обраний депутатом від виборчого округу №19.  Місце роботи –  голова правління ПАТ «Промислово-фінансовий банк».

       ВЕЛИЧКО Віталій Володимирович секретар постійної депутатської комісії з питань регламенту, забезпечення законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування. Обраний депутатом від виборчого округу №23. Місце роботи –  заступник генерального директора з комерційних питань ТОВ «Псьол ЛТД».

      ГРИЦЕНКО Юрій Васильович член постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, та дитинства. Обраний депутатом від виборчого округу №14. Місце роботи – директор ТОВ «Панорама Кременчука».

       РОЖЕНКО Олександр Анатолійович – член постійної депутатської комісії з питань екології та регулювання земельних відносин. Обраний депутатом від виборчого округу №15. Місце роботи –  голова правління ЗАТ «Торговий дім «Укртатнафта».

       ЮХНО Кирило Олександрович член постійної депутатської комісії з питань екології та регулювання земельних відносин. Обраний депутатом від виборчого округу №7. Місце роботи –  заступник директора ТОВ «Юрбізнесконсалтінг».

       КУЗНЄЦОВ Сергій Миколайович – член постійної депутатської комісії з питань підприємницької діяльності, торгівельного обслуговування та регуляторної політики. Обраний депутатом від виборчого списку партії «Рідне місто». Місце роботи –  виконавчий директор                     ТОВ «Євробудсервіс».

      ЛИХОШВАЙ Наталія Валентинівна – член постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку. Обраний депутатом від виборчого списку партії «Рідне місто».  Місце роботи –  головний бухгалтер ТОВ «Євробудсервіс».

      СТОЛЯР Петро Дмитрович  – член комісії з питань житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю. Обраний депутатом від виборчого списку партії «Рідне місто».

     З метою колегіального вирішення і представлення своєї позиції  на засіданнях сесій міської ради, а також розгляду партійних питань, вивчення суспільної думки  територіальної громади міста з тих, чи інших питань за даний період проведено  56 засідань партійної фракції «Рідне місто» і 10 засідань партійної фракції «Рідне місто» Автозаводської районної ради.

     Фракція партії «Рідне місто»  прийняла активну участь у  «Програмі соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота», зокрема щодо допомоги малозабезпеченим громадянам; перевезення малозабезпечених громадян на присадибні ділянки; придбання бензину по пільговій ціні інвалідам, які мають автомобілі з ручним керуванням тощо.

      Депутат  Олег Максак  (Слайди №№3-8) в перший рік своєї депутатської роботи на виборчому окрузі №4 вирішив численні проблеми жителів вул.Хорольської та прилеглих до неї вулиць, провулків, що знаходяться під Піщаною горою, мешканці яких постійно страждали від розмивання піщаної кручі дощовими водами із-за будівництва на Автокразівському бульварі елітних котеджів.       Влітку металеві сходини на гору від 7-го Хорольського тупику були прийняті на баланс КП «Благоустрій Кременчука», яке їх відремонтувало. А у листопаді було завершено встановлення металевих сходів від 5-го Хорольського тупика до бульвару Автокразівського та їх освітлення.  На це з міського бюджету було виділено 300 тис. грн. 

     На маршруті №18 та №1 був замінений недобросовісний перевізник, а влітку відремонтовано дорожне покриття, що покращило пасажирські перевезення по вул.Хорольській. Олегу Максаку при затверджені Програми розвитку зовнішнього освітлення міста «Світло» на 2011-2015 р.р. вдалося переконати депутатів у необхідності на 2 роки приблизити строки освітлення вулиці Хорольської. В 2011 році здійснено ремонт освітлення вулиць Сущинського та Левуна. Мешканці мікрорайону дякують свому депутату за проявлену послідовність та наполегливість у вирішенні їхніх проблем.

      Депутатом у 2011 році було направлено понад 100 депутатських звернень та 60 спільних колективних звернень до органів державної влади та місцевого самоврядування, внаслідок чого отримані значні результати: відремонтовані 8-м покрівель багатоквартирних будинків, здійснено герметизацію міжпанельних швів 2-х будинків, відремонтовано каналізаційну мережу 4-х будинків, відремонтовані 2 під’їзди та 2 козирка біля входів до під’їздів, відновлено освітлення 16-ти під’їздів, здійснено ремонт східців біля 3-х під’їздів, відремонтовані дахи 3-х підвальних приміщень, замінено 4 вхідних дверей до під’їздів та підвальних приміщень, відремонтовано 20 лавочок в окрузі, видалені аварійні дерева в 3-х дворах установлені та відремонтовані дитячі майданчики у 16 дворах, висаджено 21 саджанець.  

     Депутат Олександр Роженко (Слайди 9-14) виконав свою передвиборну обіцянку щодо встановлення світлофору та «лежачого поліцейського» на виборчому окрузі №15. За вимогою депутата  було встановлено в жовтні cвітлофор на перехресті пр-ту 50-річчя Жовтня та вул. Воїнів Інтернаціоналістів і «лежачий поліцейський» на дорозі напроти дитсадка №80. Тепер батьки з дітьми, прямуючи до дитсадка, можуть спокійно переходити дорогу, водії з вулиць Воїнів Інтернаціоналістів та 60-річчя СРСР безпечно виїжджати на головний проспект Молодіжного, а пішоходи на перехресті не боятися за своє життя. На виборчому окрузі депутата нараховується 7 діючих трубчатих колодязів з питною водою, обладнаних за його сприяння минулої осені. За звітний період за участю депутата було улаштовано і відремонтовано три дитячих ігрових майданчика, надана  організаційна, роз’яснювальна , правова та інша допомога 700 виборцям округу.

     У травні депутат організував поїдку близько 40 кременчужан  – переселенців з Чорнобильської зони до їх колишніх домівок. З таким проханням до свого депутата звернулися ліквідатори аварії на ЧАЕС, які мешкають на  його виборчому окрузі.

     На виборчому окрузі №19, депутат Ігор Березенський  (Слайди №№15-18) запропонував мешканцям багатоповерхівок утворювати  ініціативні групи з 5-10 чоловік у кожному будинку. Депутат тісно співпрацює з навчальними закладами, що знаходяться на території його виборчого округу. Влітку, відгукнувшись на прохання адміністрації дитсадку №55, завіз два самоскиди піску на ігрові майданчики дитячого закладу і допоміг у заміні обладнання харчоблоку дитсадка. Для дітей депутат вже встановив на окрузі три ігрові майданчики, ще два планує звести найближчого часу.

     За пропозиціями депутата по виборчому округу №14 Юрія Гриценка (Слайди №№19-24) були внесенні зміни та доповнення до Правил благоустрою міста Кременчука, міської програми «Турбота» щодо організації іпотерапії для дітей, хворих на ДЦП, та обладнання розкладними пандусами жилих під’їздів, в яких проживають інваліди. Розпочата робота по його пропозиціям щодо вирішення транспортної проблеми у Кременчуці шляхом обслуговування основних маршрутів великими автобусами та розвитку тролейбусного ранспорту. Розпочато освітлення парку Воїнів Інтернаціоналіс-тів, була придбана мобільна екологічна лабораторія, яка дозволяє посилити контроль у місті за забрудненням повітря, запроваджений новий проект розвитку дворового футболу в Кременчуці «Шкіряний м’яч», який реалізується депутатами фракції «Рідне місто».

     За звітний період у громадських приймальнях депутата звернулося близько 400 виборців, у більшості з питань надання житлово-комунальних послуг. У різні владні органи близько направлено 140 депутатських запитів з вимогами щодо реагування на скарги громадян – ремонту покрівель, під’їздів, труб, міжпанельних стиків тощо і понад 90% з них виконані.

     На прохання мешканців округу депутат вирішив проблеми із благоустроєм території та відкритті в 2012р. школи-дитсадка в кварталі №278, улаштував свердловину питної води біля будинку №18, висаджені сквер «Гвардійський» біля буд. 3-а по вул. Керченській і фруктовий сад біля Свято – Преображенської церкви в квт. 278, обладнана пішохідна доріжка в районі будинку №7-а, впорядковане місце для складування опалого листя поблизу кінно-спортивної школи «Фаворит», облаштовано міні-ринок в районі зупинки громадського транспорту «Радянська Армія» для торгівлі овочами та фруктами, відремонтовані внутрішньоквартальні дороги у квт 278, 287, проведені підсипки та грейдерування доріг по вулицям Радянської Армії, Керченська та їх освітлення,  відновлено радіомовлення по вул. П.Вершигори та А.Ковальова, освітлена прибудинкова територія, та встановлено сучасний дитячий майданчик біля буд. 3-а по вул. Керченській. Ще один дитячий майданчик депутат встановив власним коштом у дворі будинку №65 по просп. 50 років Жовтня.

     Депутат від виборчого округу №16 Галина Гладенька (Слайди №№25-27) допомагає дитсадкам та дитячим клубам за місцем проживання у вирішенні нагальних проблем роботи закладів. Вона прийняла участь у засіданні круглого столу «Жінка в  політиці» і пізнавально-розважальній  програмі «Чарівний світ казок» за участю дітей пільгових категорій, які проходили в клубі «Меркурій». Після заходів дітей пригощали солодощами та вручили їм пам’ятні подарунки.

    За зверненням депутата проведено ремонт покрівлі будинку №17 по пр. 50 років Жовтня та будинку №3 по вул. Г.Сталінграда, відновлено водопостачання на верхні  поверхи будинку № 1 по вул. Г.Сталінграду (холодна вода протягом останніх років була відсутня у часи пік), проведено ремонт дороги у дворі будинку № 39 по пр. 50 років Жовтня та будинку № 5 по  вул. Г.Сталінграду.

      Василя Волошина (Слайди №№28-30)  мешканці знають і як депутата від виборчого  округу №20, і як тренера по дзюдо, який підготував та виховав десятки талановитих спортсменів. Депутат встигає вирішувати проблеми своїх виборців і тренувати спортсменів у КСЄ «Легіон», заснований Почесним громадянином міста Володимиром Матициним, та в Національній збірній України з дзюдо. Крім того йому доводиться ще й виконувати обов’язки заступника голови  постійної депутатської комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту та засобів масової інформації. У День знань, 1-го вересня, Василь Волошин привітав учнів та педагогічний колектив загальноосвітньої школи №26, яка святкувала свій 40-річний ювілей. Від імені Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», почесним Президентом якого є Володимир Митрофанович Матицин, він подарував школі мультимедійний проектор LG вартістю понад 5 тис. грн. Проектор став гарним знаряддям у засвоєнні учбової програми школярами. Колективу ЗОШ №8 вручив подарунок із 20 футбольних та волейбольних м’ячів.

      Депутат улаштував 4 трубчасті колонки на окрузі. Останній – у спільному дворі будинків №20/2 по вул. Тельмана та №4 по вул.Карнаухова.

      Депутат по виборчому округу №7 Кирило Юхно (Слайди №№31-34) допомагати дітям війни у відстоюванні їхніх прав на отриманні доплат до пенсій почав набагато раніше – більше 4-х років тому у складі команди ГО «Рідне місто». Тільки за останній рік він надав цій категорії громадян більше тисячі консультацій, склав понад 700 позовних заяв, на які вже отримано 678 судових рішень на користь дітей війни. А 657 позивачів, які звернулися до суду у 2010 р. та на початку 2011 р. вже отримали доплати.

     Депутат відкликнувся на ініціативу Благодійного фонду «Марш Життя» щодо створення скверу «Жертвам Голокосту», на місці масових розстрілів кременчужан єврейської національності у роки Великої Вітчизняної війни в районі будинку №59 по вул. Київській. Після втручання депутата та підтримки фракції партії «Рідне місто» було нарешті визначено призначення цієї земельної ділянки і її балансоутримувача. Відтепер КП «Благоустрій Кременчука» має опікуватися цією ділянкою та оформити землевпорядну документацію на сквер. Депутат звернувся до міськвиконкому з проханням передбачити у бюджеті 2012 року 300 000 грн. на облаштування скверу «Жертвам Голокосту», вказавши які роботи потрібно  виконати в першу чергу.

     За рік депутатської діяльності  К.Юхно  домігся знесення 30-ти аварійних дерев, відновлення зовнішнього освітлення по вул. Миру, пров. О.Кошового, вул. Московській, проведення ремонту системи електропостачання у приміщенні їдальні ЗОШ №28. Були частково відремонтовані покрівлі 10-и багатоповерхівок, що знаходяться на території округу, та під’їзди у 6-ти будинках. Роботи з утеплення стін будинку №5-а по вул. Миру  будуть проведені у 2012 році. Колективу ЗОШ №28 він подарував комп’ютер, і поставив за мету забезпечити з міського бюджету фінансування ремонту в актовій залі та встановлення огорожі для школи. А філії №8 центральної бібліотеки для дорослих, що по вул. Миру, 13, депутат подарував магнітофон для музичного оформлення тематичних вечорів.

      Про проведену роботу депутатів фракції партії «Рідне місто» з питань  надання юридичної допомоги «дітям війни» показано в ТАБЛИЦІ №1. (Слайд №35)                                                                                                                           

№ п/п

 

НАЙМЕНУВАННЯ  ЗАХОДІВ

Підсумок               за  звітний період

1.

Cкладено позовних заяв про виплату надбавки  «дитині війни» та передано до суду

1624

2.

Складено вимог до управлінь пенсійного фонду

1374

3.

Складено апеляційних скарг

253

4.

Складено заяв про видачу копії рішення суду та передано до суду

689

  5.

Отримано рішень суду по справам «дітей війни»

1516

 

      Депутат  по виборчому округу №23 Віталій Величко  (Слайди №№36-39) підтримує міську владу у питанні знесення безхазяйних гаражів і МАФів і прагне, щоб з Міського саду зробили зразково-показовий парк. На його окрузі  в основному проблеми «комуналки»: ремонт дахів, під’їздів і внутрішньоквартальних доріг. І депутат їх вирішує. Ще під час передвиборчої діяльності до Віталія Величка звернулися мешканці дев’ятиповерхівки на Красіна, 9 з проханням змонтувати пандус для інвалідних візків. «На першому поверсі у родині дитина-інвалід, тож було неможливо по східцях виїжджати на візку. Щоб вирішити цю проблему, змонтували відкидний пандус. Це – своєрідне технічне ноу-хау для нашого міста.

     Під час виборчої кампанії до кандидата у депутати міської ради від партії «Рідне місто» по територіальному округу №6  Олега Балима  (Слайди №№40-42) звернулася мешканка  будинку №49/1 по вул. 60-річчя Жовтня Ірина Овсійко з проханням про допомогу в обладнанні пандуса. Її 22-річна дочка Христина – інвалід дитинства І-ої групи, самостійно не може ходити. Всі ці роки для прогулянки у дворі батько виносив на руках окремо дочку і окремо інвалідну коляску. Минулого року йому зробили операцію, і перед сім’єю постало питання, як забезпечити Христину прогулянками. Депутат не забув про  прохання жінки, і на сходинках під’їзду був змонтований розкладний пандус. Відтепер Христина  щоденно виїжджає на прогулянки.

    Після обрання депутатом до міськради за списком політичної партії «Рідне місто» Сергій Кузнєцов (Слайди №43-44)  зосередився на партійній роботі. Веде депутатські прийоми, бере участь у роботі депутатських комісій, а також очолює наглядову раду міського Фонду підтримки підприємництва. Керівництво фонду постійно зустрічається з підприємцями та представниками влади і намагається забезпечити ефективний діалог між бізнесом та керівниками міста, веде роз’яснювальну роботу. «Підприємці мають знати, як вирішувати свої проблеми, а влада повинна допомагати їхньому розвитку, робити все для того, аби бізнес не боявся діяти», – така думка депутата.

     Депутат із фракції «Рідне місто» Наталія Лихошвай (Слайди №45-46), як спеціаліст у сфері фінансів, надавала величезну допомогу в роботі постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку. У травні-червні пройшов чемпіонат міста з дворового футболу, який проводило «Рідне місто». У цих змаганнях прийняла участь команда «Прометей», яку організувала Наталія Лихошвай. По завершенні чемпіонату члени команди отримали від депутата в подарунок футбольну форму, в якій грали, та шкіряний м’яч. Депутат активно приймає участь в улаштуванні  дитячих ігрових майданчиків, також допомагає  Раді ветеранів мікрорайону №6 і пода-

рувала раді сучасний комп’ютер, а в переддень Дня Перемоги – організувала поїздку до Козельщанського монастирю для  30-и ветеранів, які проживають на 2-му та 3-му За насипу,  що звернулись до депутата ще взимку.

    Петро Столяр, як член комісії з питань житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю, особливу увагу приділяв роботі з керуючими компаніями та міськими підприємствами, що надають комунальні послуги.

    Протягом звітного періоду керівництвом і депутатами фракції партії постійно проводився моніторинг проектів рішень міської ради, а також здійснювалась підготовка методичних і аналітичних матеріалів по актуальним міським проблемам, в тому числі, які розглядались на засіданнях міськвиконкому міста Кременчука. Так, на черговій сесії міська рада розглянула звіт щодо виконання міського бюджету по оплаті за землю та надала дозвіл на розроблення нової технічної документації з нормативної грошової оцінки землі. Депутати вирішили залишити без змін на 2-е півріччя розмір коригуючого коефіцієнту (0,65), який застосовувався при нарахування плати за землю у 1-му півріччі. При річному плані надходжень за цим показником у 85 млн. грн., за 6 місяців поточного року за землю сплачено 54,3 млн. грн., що втричі більше ніж за аналогічний період минулого року.

    При обговоренні цього питання голова депутатської фракції партії «Рідне місто» Юрій Гриценко навів приклад Львова, де він вивчав досвід обрахування плати за землю у міській ратуші. При нормативній базовій грошовій оцінці землі у 470 грн за1 м²галицькі підприємці платять за землю стільки ж, як і кременчуцькі, при тому, що у нас базова вартість землі складає 154,11 грн. Цього вдається досягти завдяки розумному використанню локальних коефіцієнтів. Необхідно  тільки правильно обраховувати її щоби це не було обтяжливо для бізнесу та промислових підприємств.

    Діяльність депутатів партії «Рідне місто» здійснюється на підставі Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  від 11 липня 2002 року № 93-ІV (із змінами). Відповідно до   ст. 16 Закону депутати як міської, так і районних рад міста, протягом листопада-грудня 2012 року звітувались про свою роботу перед виборцями своїх виборчих округів та  об’єднаннями громадян.

    Щоб вчасно реагувати на звернення  мешканців міста, депутатами було складено Графік прийому виборців депутатами Кременчуцької міської ради VI скликання фракції партії «Рідне місто». Прийом громадян і здійснення допомоги у вирішенні поставлених виборцями нагальних проблем здійснюється у громадській приймальні партії «Рідне місто» щоденно за адресою: вул. Бойка,15, а депутатами фракції партії «Рідне місто» – згідно графіку. Наочно про проведену роботу депутатів по виборчих округах відображено в ТАБЛИЦІ №2.  (Слайд №47  )                                                                                                                                             

№ п/п

 

НАЙМЕНУВАННЯ

Підсумок               за рік

 1.  

Кількість громадян, що звернулись до  громадської приймальні депутата

2961

 1.  

Надано юридичних консультацій

1302

 1.  

Направлено депутатських звернень:

– міському голові;

– заступникам міського голови;

– структурні підрозділи міськвиконкому;

– головам районних рад;

– «ЖРБС»;

-«Добробит»;

– інші організації (установи).

253

35

10

55

11

144

1

34

 1.  

Отримано відповідей на депутатські звернення

315

 1.  

Кількість громадян, які виявили бажання (написали заяву) в члени партії «Рідне місто»

216

 1.  

Здійснено заходів на виконання міських програм і положень:              

200

– «Мій двір»;

112

– «Питна вода»

7

– «Програма з ліквідації амброзії полинолистої на території м.Кременчука на 2011-2014рр.»

20

– «Покращення якості утримання багатоквартирних будинків і благоустрою житлових кварталів (мікрорайонів) і при будинкових територій багатоквартирних будинків»

41

– «Охорона тваринного світу та регулювання чисельності бродячих та безпритульних тварин в м. Кременчуці на 2011-2015рр.»

2

– «Ремонту і встановлення нових дитячих  майданчиків в місті Кременчуці»

31

– «Ремонту і утримання внутрішньо квартальних доріг в місті Кременчуці»

10

– Положення «Про забезпечення контролю за нормами споживання і якістю житлово-комунальних послуг з боку  мешканців міста Кременчука»

18

– Положення «Про правила проведення конкурсів по пасажирським перевезенням в м. Кременчуці»

3

 1.  

Участь у заходах, приурочених  державним і пам’ятним  датам

62

 1.  

Вчинені дії  керівниками в якості реагування на депутатські звернення (відремонтовано, усунено, припинено, здійснено тощо)

258

 

 1.  

Надано  допомогу:

–   – мешканцям;

– підприємствам , установам, організаціям

35

27

8

 1.  

Здійснена допомога в організації та проведенні (концертів, свят вулиць тощо)

18

 1.  

Поздоровлено:

– учасників бойових дій  ВВВ (продуктові набори);

 

256

 1.  

Інше

7

  Свій внесок у діяльність партійної організації «Рідне місто»  вносять і депутати районних рад.

      Рада ветеранів мікрорайону № 5 висловлює щиру вдячність депутату Крюківської райради від партії «Рідне місто» Петру Шувалову за чуйність та повагу до ветеранів. Депутат активно допомагає Раді, підтримує малозабезпечених людей. Рада ветеранів отримала від депутата комп’ютер.

     В лютому «Рідне місто» провело установчі збори з формування молодіжного крила партійної організації. 20 юнаків та дівчат вступили в партію та одностайно підтримали ініціативу створити молодіжне крило «Рідне місто», котре реалізовуватиме різноманітні молодіжні проекти та програми. Назву молодіжної організації «Рідного міста» поки не затвердили, а її головою обрали депутата Автозаводської районної ради Олену Суворову.

     Указом Президента України №856/2011 від 23.08.2011 року видатним діячам освіти нашої країни призначені державні стипендії. Серед 14-ти освітян України, відзначених Президентом, є і кременчужанин – заслужений працівник народної освіти України, директор Кременчуцького професійного ліцею імені А.С.Макаренка Іван Юхимович МАКСАК. Іван Максак очолює ліцей вже майже 30 років, а в освіті пропрацював 44 роки. Він є депутатом Автозаводської районної ради (фракція партії «Рідне місто»), раніше був нагороджений орденом «За заслуги ІІІ ступеню». Президентська стипендія призначена строком на два роки.

     6-го грудня, у професійному ліцеї ім. А.С.Макаренка перед своїми виборцями звітувалися про свою роботу депутати міської ради Олег Максак та депутат Автозаводської районної ради Іван Максак. В переповненому залі зібралося більше 300 мешканців мікрорайону №2. Кожний з них отримав на руки письмовий звіт депутатів. За сприяння депутатів Олега Максака  та Івана Максака для мешканців мікрорайону організуються концерти художньої самодіяльності, свята вулиць, спортивні змагання. Виборці признали роботу депутатів задовільною та побажали їм плідної праці на користь місцевої громади.

    Напередодні Міжнародного дня інвалідів 22-є кременчуцьких дітей з обмеженими фізичними можливостями з  3-го Занасипу разом із батьками завітали  на свято  «Дня натхнення»  до ТРК «Європа», яке організували депутати міської ради Наталія Лихошвай та Крюківської райради  Петро Шувалов. Депутати постійно пам’ятають про маленьких мешканців свого району та організовують для них цікаві заходи, в т.ч. гру в боулінг.

    Депутати і члени партії «Рідне місто» і в подальшому бачать своє призначення  служінню територіальній громаді міста, її мешканцям, на благо рідного міста.

ІІ. Робота по підготовці нових програм розвитку міста (положень, правил),   проектів рішень з актуальних питань територіальної громади міста Кременчука 

      Керівництво  партії після  місцевих  виборів  31 жовтня 2010 року і створення партійної фракції, провело певну роботу щодо підготовки і втілення у життя районірованих програм благоустрою на виборчих округах,  де   перемогли депутати від партії «Рідне місто». Кожний депутат визнавчився з планом робіт на окрузі, першочерговими заходами, силами і засобами, що необхідні для  виконання  цих робіт  і особливо порядком зустрічей із виборцями.

     Протягом звітного періоду депутатами фракції партії «Рідне місто» подано на розгляд депутатів міської ради близько 50 пропозицій щодо покращення питань роботи органів місцевого самоврядування, екології, підприємництва, благоустрою міста, соціальних пільг тощо.

     Слід зазначити, що депутати фракції «Рідне місто» Олег Максак, Галина Гладенька, Кирило Юхно, Юрій Гриценко, Олександр Роженко та інші  підготували і ініціювали  розгляд на чергових сесіях міської ради питань щодо: загальноміської комплексної програми покращення  якості  утримання багатоквартирних будинків і благоустрою житлових кварталів (мікрорайонів) і при будинкових територій багатоквартирних будинків в м. Кременчуці «Наш двір»; міської програми гуманного регулювання чисельності бродячих тварин в м. Кременчук; міської програми ремонту і утримання внутрішньо квартальних доріг в м. Кременчук; внесення пропозицій і доповнень в міську програму «Питна вода» (установка  нових колонок, бюветів, ремонт дійсних колонок, їх передача на баланс КП «Кременчукводоканал»; міської програми по боротьбі з амброзією та іншими карантинними рослинами на території міста Кременчука».

     Фракція партії «Рідне місто» проаналізувши стан справ з обладнанням дитячих майданчиків у Кременчуці, домоглась прийняття міської програми щодо встановлення сучасних дитячих ігрових майданчиків у місті. У 2011 році в Кременчуці з’явилося  16 дитячих майданчиків. Програма діє до 2012 року і нею передбачено влаштування 76 сучасних дитячих ігрових майданчиків,  капітальний ремонт і реконструкцію всіх існуючих майданчиків. Приведено у належний стан 8 футбольних полів на кварталах і в мікрорайонах.

      Депутатська фракція «Рідне місто» запропонувала переформувати місцеве самоврядування в Кременчуці за європейськими стандартами. З відповідною ініціативою на сесії міської ради, яка відбулася 5 липня, виступив її голова Юрій Гриценко. В його депутатському запиті поставлене питання реалізації в нашому місті проекту «Прозора Україна».

      Даний проект успішно реалізується в декількох містах України, зокрема у Вінниці та Львові. Апробований він був у Польщі під назвою «Прозора Польща», де допоміг створити ефективне та не корумповане місцеве самоврядування, яке поляки назвали «добрим самоврядуванням». Його основні засади: максимальна прозорість влади, створення атмосфери нетерпимості до корупції, широке залучення громадськості до процесу підготовки та реалізації рішень, передбачуваність та фаховість у діях місцевої влади, та її регулярна звітність перед виборцями.

      Розпочати реалізацію проекту пропонується зі створення Єдиного адміністративно-довідкового центру міськвиконкому, або «Прозорого офісу». У ньому має вестися прийом, консультування громадян та надання всіх адміністративних послуг, які зобов’язана надавати влада: по земельним, комунальним, соціальним, пенсійним та іншим питанням. Людина звертається до консультанта Єдиного центру, який з’ясовує суть питання, допомагає заповнити необхідні документи, приймає заявку, та говорить коли можна прийти за отриманням необхідної довідки, погодження, дозволу.            А вже далі всі питання по наданню цієї адміністративної послуги з різними держустановами та контрольними органами вирішує не людина, а консультант.

     Міська рада  підтримала депутатський запит Юрія Гриценка про створення робочої групи для вивчення досвіду роботи Єдиного адміністративно-довідкового центру в інших містах України та підготовці плану по створенню такого центру в нашому місті в наступному році.

     За ініціативи депутатської фракції міської ради партії «Рідне місто» у нашому місті в Кременчуці проводилось загальноміське опитування щодо відношення мешканців до програми «Прозора Україна». З 15 по 24 липня 2011р.було проанкетовано 800 респондентів. З них  більше 78% заявили, що отримувати адміністративні послуги та вирішувати будь-які питання з чиновниками не є легкою справою. Найбільше кременчужани незадоволені чергами та тривалим часом на отримання адмінпослуг – 63% опитаних. Неуважне ставлення чиновників при спілкуванні, їх недоброзичливість та дратівливість, а також байдужість до проблем відвідувачів не подобається 42% респондентів. Майже така ж частина кременчужан (44%) вважає, що чиновники незрозуміло пояснюють де і як можна отримати адмінпослугу, та «ганяють» їх безцільно по кабінетах. Бюрократизмом у роботі державних та комунальних закладів, а також незручним часом їх роботи не задоволені 34% респондентів. Серед опитаних кременчужан лише 6% заявили, що їх все влаштовує у роботі державних органів та органів місцевого самоврядування.  (ТАБЛИЦЯ №3)  (Слайд №48).                                                                                                                                             

     АНКЕТА згідно проекту «Прозора Україна»                            

1. Як часто Вам доводиться звертатися до чиновників? (потрібне підкресліть).                                                                               Кількість       Відсоток

   – мерія                                                                                                   –    155                19,4%

   – райвиконком                                                                                  –     8                        1%

   –  податкова інспекція                                                                  –    117                 14,6%

   – СЕС                                                                                                        –    14                    1,75% 

   – Пенсійний фонд                                                                             –    408                  51%

   – управління  соцзахисту                                                           –    98                    12,25%

   – кілька разів на рік                                                                       –    566                 70,75%

   – частіше                                                   –    137      17,13%                                                           

   – ніколи                                                                                                 –    97                  12,13%

   – інше                                                                                                      –    25                   3,13%

2. Чи  легко Ви вирішили свої питання  при спілкуванні з чиновниками:

    – так                                                                                                        –    172              21,5%

    – ні                                                                                                            –    628            78,5%

3. Що найбільше Вас не задовольняє? (підкресліть потрібне або  допишіть).

     – неуважне ставлення, недоброзичливість, дратівливість байдужість до  проблем            відвідувача                                                                         –    336       42%

     – бюрократизм у роботі, незручний час роботи                                                                                                                –    273      34,13%

     – черги, тривалий час на отримання адміністративної послуги                                                                                                                                                      –    504          63%

     – незрозуміло пояснюють і «ганяють» по кабінетах                                                                                                         –    356     44,5%

     – все влаштовує                                                                                       – 53       6,63%

     – інше                                                                                                             –   16       2%

 4. Чи зіштовхувалися Ви з проявами корупції у державних установах  цього року?

     – так; віддячив подарунком                                                                                                          –    160     20%

     – давав гроші                                                                                                –    118     14,75%

     – чиновник вимагав чи натякав, але Ви не давали нічого                                                                                                                   –    73        9,13%

     – ні, не зіштовхувався                                                                            –    427     53,4%

     – інше                                                                                                               –    22       2,75%

5. Що, на Вашу думку, необхідно зробити, щоб робота органів влади у  Кременчуці стала якісною та прозорою?

     – створення  Єдиного довідкового центру                                                                                                             –   549      68,63%

     – формування реєстру послуг, запровадження карток послуг які  надаються    міськвиконкомом                                                          –   152      19%

     – нічого                                                                                                      –   57       7,13%

     – інше                                                                                                          –  42       5,25%

6. Дані про особу , яка анкетується:

      – мікрорайон проживання:

        Центр                                                                                                         –   104     13%

        Автозаводський район                                                                     –   464     58%

        Крюківський район                                                                            –   232     29%

      – Стать:

        Чоловік                                                                                                     –   319    39,87%

        жінка                                                                                                          –  481     60,13%

      – Вік:

       до 20р.                                                                                                       –   6        0,75%  

       від 20 до 30 рр.                                                                                    –  100     12,5%

       від 30 до 40 рр.                                                                                    –  129     16,13%

       від 40 до 50 рр.                                                                                     –   127    15,87%

       від 50 р.                                                                                                     –   438    54,75%


      – Вид діяльності:

       приватний  підприємець                                                                      –  195    24,37%

       інженер                                                                                                         –  89      11,12%

       робітник                                                                                                       –  130    16,25%

       державний службовець                                                                      –  25      3,12%

       педагог                                                                                                          –  15      1,87%

       студент                                                                                                          –  25      3,12%

       безробітний                                                                                                                                        –  21     2,62%

       пенсіонер                                                                                                    –  180   22,5%

       інвалід                                                                                                           –  22     2,75%

       інші                                                                                                                  –  98     12,25%

                                                                                                                                                                          

     Згідно аналізу анкетування розмови про корупцію у владних органах міста не позбавлені підстави. Так, на запитання «Чи зіштовхувалися Ви з проявами корупції у державних установах цього року?» кожний сьомий заявив, що особисто давав хабара чиновникам, 20% відзначили, що віддячували їм дарунками, і ще 9% вказали, що чиновники вимагали чи натякали на хабар, але вони нічого їм не давали. Втім більшість (53%) цього року не зіштовхувалися із проявами корупції в державних установах. Можливо це ті люди, які до них і не зверталися?

     В ході опитування більшість кременчужан підтримали ініціативу «Рідне місто» щодо створення Єдиного довідкового центру, де мешканці могли би отримати консультації та адмінпослуги зі всіх питань. За це висловилося майже 69% опитуваних. Ще 19% вважає, що для покращення якості та прозорості у роботі владних органів в нашому місті потрібно сформувати реєстр адміністративних послуг та запровадити картки послуг, в яких був би прописаний алгоритм їх надання.

      7-го жовтня, у міськвиконкомі пройшов семінар «Створення та організація діяльності центру надання адміністративних послуг». На ньому обговорювалася можливість створення такого Центру у нашому місті, та наводився досвід успішного функціонування подібних установ у Вінниці та Івано-Франківську. Заступник голови правління київського Центру політико-правових реформ Віктор Тимощук розповів про теорію, практику та законодавство щодо адміністративних послуг, та навів приклади кращого досвіду їх надання в Україні і за кордоном.

     У планах міської влади перейняти цей досвід та створити ЦНАП у Кременчуці, де в межах одного приміщення громадяни можуть отримувати максимальну кількість адмінпослуг, які зобов’язана надавати влада: із земельних, житлово-комунальних, соціальних, пенсійних та інших питань. Отже отримати консультацію, довідку, витяг, дозвіл, допомогу, оформити субсидію, провести реєстрацію та багато іншого кременчужани зможуть за принципом «єдиного вікна».

    У листопаді 2011р. міська рада розглядала Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інфраструктури міста. В ході його обговорення на сесії Олександр Роженко разом з іншими депутатами фракції «Рідне місто» висловився категорично проти того, щоб цим документом створювалися нерівні умови для господарювання. Положення фактично звільняло великі підприємства міста від сплати внесків, а зобов’язання сплачувати ці внески покладалися на ті підприємства, де кількість працюючих менша за 500. Втім, більшість депутатів не зважили на думку досвідченого юриста та керівника підприємства і проголосували за затвердження Положення.

     За наполяганням депутата Олександра Роженка постійна депутатська комісія з питань екології у листопаді прийняла рішення щодо забезпечення постійного контролю за ефективністю роботи мобільної екологічної лабораторії, яку нещодавно закупили за бюджетні кошти. Відтепер керівник відділу екології міськвиконкому буде щомісячно доповідати депутатам про кількість перевірок стану повітря, виявлені порушення, та заходи, прийняті до порушників і щодо недопущення забруднення повітря у подальшому.

     Депутати міської ради фракції «Рідне місто», що обиралися за партійними списками головну увагу приділяли роботі у постійних депутатських комісіях, аналізом питань, якими займаються комісії, підготовці проектів рішень міської ради, міських цільових програм розвитку тощо. Олег Балим керував роботою постійної депутатської комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку. Петро Столяр, як член комісії з питань житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю, особливу увагу приділяв роботі з керуючими компаніями та міськими підприємствами, що надають комунальні послуги. Наталя Лихошвай, як спеціаліст у сфері фінансів, надавала величезну допомогу в роботі постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку. А Сергій Кузнєцов плідно працював у складі постійної депутатської комісії з питань підприємницької діяльності, торгівельного обслуговування та регуляторної політики.

ІІІ. Проведення (участь) загальних заходів і піар-супроводження                                                           діяльності  партійної організації.

      В діяльності партійної організації «Рідне місто» належна увага приділяється розвитку громадського-політичного руху «За РІДНЕ МІСТО».

     З 2007 року за ініціативи ГО «Рідне місто» у Кременчуці була створена та офіційно зареєстрована Спілка об’єднань громадян  «ГРОМАДСЬКА РАДА міста КРЕМЕНЧУКА». Зараз Рада нараховує 20-ть громадських організацій та міських осередків політичних партій, ряди якої нараховує близько 2,5 тис. активістів. Діяльність Громадської Ради спрямована на захист прав і інтересів кременчужан, вивчення суспільної думки, забезпечення громад ського контролю діяльності міських органів влади та підготовка відповідних пропозицій щодо вирішення міських проблем органам місцевого самовря-дування. В лютому 2011р. за ініціативи фракції партії «Рідне місто» проведено круглий стіл політичних партій  і громадських організацій для утворення блоку «За РІДНЕ МІСТО». За звітний період керівництвом Ради  направлено 5-ть звернень до посадових осіб міськвиконкому по недопущенню корупційних діянь в житлово-комунальному господарстві,  транспорті та енергетиці тощо. Члени Громадської Ради активно приймають участь у суспільному житті територіальної громади м. Кременчука. Депутати і члени партії «Рідне місто» щомісячно під час засідань обговорюють питання залучення нових громадських організацій і політичних партій у громадсько-політичний рух «За  РІДНЕ МІСТО», участь у різних  міських громадських акціях тощо.

     Партійна організація плідно співпрацює і взаємодіє з  міським управлінням освіти, навчальними закладами (вищі навчальні заклади, загально-освітні школи, ПТУ, дитячо-юнацькі клуби за місцем проживання), дитячою організацією «Армія добра» в рамках спільних програм з метою інформаційного забезпечення діяльності партії «Рідне місто» на благо територіальної громади міста Кременчука. За звітний період  за участі депутатів Максак О.І., Березенського І.А., Гладенької Г.А., Гриценка Ю.В., Юхна К.О., Величка В.В. та інших проведено понад 30-ь спільних заходів у яких прийняло участь близько 1000 осіб.

     Фракція партії «Рідне місто» належну увагу приділяє військово-патріотичному вихованню молоді на славних бойових традиціях учасників і ветеранів Великої Вітчизняної війни, бойових дій в Афганістані, ветеранів Збройних сил. За даний період партійною організацією проведені заходи і організовано поздоровлення  ветеранів  до  22-ї річниці виводу військ із ДРА, Дня захисника Вітчиз-ни  і  20-ї річниці  Незалежності України і ЗС України,  до 440-ї річниці  заснування  і 68-ї річниці звільнення м. Кременчука від німецько-фашистських загарбників, військовослужбовців в/ч А1546 до Дня частини.

     Особлива увага партійної організації, депутатами міської і районних рад міста приділяється роботі з Радами ветеранів Великої Вітчизняної війни  і  Радами громадськості мікрорайонів по вирішенню багатьох нагальних проблем.

    Напередодні Дня захисника Вітчизни депутат Сергій Кузнєцов спільно з головою ради ветеранів мікрорайону №16 Лідією Трегуб організували поздоровлення чоловіків – учасників Великої Вітчизняної війни, а напередодні свята 8-го Березня – жінок – учасниць війни. Більше 50-ти продуктових наборів було вручено сивочолим ветеранам.

    Напередодні Дня Перемоги та 68-ої річниці визволення міста Кременчука від німецько-фашистських загарбників депутати фракції «Рідне місто» поздоровили і вручили 256-и учасникам бойових дій ВВВ святкові продуктові набори на загальну суму 2,5 тис. грн.

     З нагоди Дня пам’яті і скорботи Ради ветеранів мікрорайонів №№10,11,16 організували тематичні вечори, присвячені 70-річчю початку Великої Вітчизняної війни. На захід запросили солдатських вдів та малолітніх в’язнів концтаборів. Прийшли на тематичні вечори і депутати міської ради          Ю.Гриценко, В.Волошин, Г.Гладенька, С.Кузнєцов, які допомогли у проведені заходу і  передали ветеранам подарунки. Депутатами фракції була надана матеріальна допомога ветеранам і інвалідам ВВВ на суму більше 80 тис грн.

     Одним із  пріоритетних напрямків  в роботі партійної організації є співпраця  з Радами громадськості і спеціалістами мікрорайонів, робота з мешканцями міста.  Депутатами проведені зустрічі із головами Рад громадськості і спеціалістами по роботі з населенням Автозаводського і Крюківського районів  міста щодо  з’ясування та вирішення нагальних проблем в мікрорайонах, уточнення зустрічей з виборцями, відвідування учасників бойових дій, інвалідів і ветеранів Великої Вітчизняної війни, інвалідів загального захворювання і по зору та наданні їм посильної допомоги. Так, депутат Максак О.І. влітку придбав для учасниці бойових дій, 82-річної Катерини Шкарпет слуховий апарат – з тих пір жінка може знову чути спів птахів та голос близьких. Взимку придбав ліки мешканці вул. Хорольської Антоніні Миколаївні Боровик, яка зламала позвонок і не мала коштів на їх придбання. А у серпні Олег Максак тепло привітав на день народження найстаршу мешканку свого виборчого округу, якій виповнилося 100 років – Марію Василівну Кропачеву.                          І таких прикладів серед депутатського корпусу чимало. Ветерани дякують депутатам за проявлення уваги, чуйність та небайдужість до їхніх проблем.

     Депутатами постійно проводиться робота з громадськими організація міста. Протягом 2010 – 2011 рр. здійснювалась допомога голові Кременчуцького міського осередку громадської організації «Захист дітей війни»  Старушко Є.П. в наданні юридичних консультацій мешканцями міста («діти війни») щодо оформлення їм необхідних документів в пенсійні фонди районів міста, інших районів області і районні суди по доплаті до пенсії та інших  соціальних питань. Депутатами надано консультацій  1302-м мешканцям міста.

     Депутати партії співпрацюють із керівництвом Кременчуцького  об’єднаного міського військомату з метою дотримання законних прав ветеранів Збройних сил, учасників бойових дій і військових конфліктів, наданні їм правовової і організаційної допомоги. На даний момент на обліку у Кременчуцькому ОМВК на обліку перебуває: ветеранів військової служби -599 чол., учасників бойових дій і військовий конфліктів -742 чол. До Дня Захисника Вітчизни, Дня Збройних сил України  депутати  поздоровляють учасників бойових дій і військових конфліктів, ветеранів ЗС із святами вітальними листівками, а також запрошують ветеранів у прийнятті участі у заходах, що проводяться партійною організацією.

     Підтримується постійний зв’язок з головою Кременчуцького міського товариства інвалідів Мусіятченко Г.М. і здійснюється посильна допомога даній категорії населення. На даний час в місті нараховується 363 інваліда, з них – 103, які знаходяться на постільному режимі.

     Депутати партії «Рідне місто» в питаннях соціального захисту ветеранів тісно співпрацює з Кременчуцькою міською Радою ветеранів війни, праці та Збройних сил,  головою  якої є Сельцов Віталій Олександрович. На заходи, які проводяться партією завжди присутні ветерани ВВВ і Збройних Сил. А таких, по Автозаводському району: учасників бойових дій – 1285 чол., інвалідів війни – 690 чол., по Крюківському району – 497 чол. і 315 чол. відповідно.

    «Рідне місто» з 2006 року виступає ініціатором приєднання кременчужан до Всеукраїнської акції «Георгієвська стрічка». Протягом квітня – травня 2011р. депутатами, членами партійної організації організовані і проведені заходи патріотичного виховання молоді, а також здійснена роздача  мешканцям міста ,,Георгіївської стрічки” під час святкових урочистостей Дня Перемоги – школярам, студентам, жителям міста біля меморіального комплексу «Вічно живим» – 09.05 і  учасникам мітингу біля пам’ятника «Воїну визволителю» в  с. В. Кохнівка –  06.05. Всього було роздано близько 5-и тисяч стрічок.

     16 вересня 2011р., напередодні  68-ї-річниці звільнення міста Кременчука від німецько-фашистських загарбників, депутати партії «Рідне місто» спільно з  громадською організацією «Об’єднання ветеранів війни і військових конфліктів «БОЙОВЕ БРАТСТВО» прийняли участь в організації та  проведенні  для кременчуцьких школярів військово-спортивної гри «Патріот». Змагання проводяться на території військової частини А1546. Було залучено близько 400 учнів старших класів загально-освітніх шкіл міста. Почесними гостями, як завжди, були ветерани Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил. Команди – переможці були нагороджені призами. Крім спортивних змагань школярі ознайомились з умовами служби військовослужбовців та відвідали музей бойової слави  військової частини.

     Депутати партії «Рідне місто» спільно з громадською організацією «Рідне місто» напередодні Дня Збройних сил України (06.12.) та Дня захисника Вітчизни (23.02) організовують проведення військово-спортивних свят за участю команд військових частин А1546 і 3059, державної пожежної охорони Кременчуцького РВ УМНС України в Полтавській області і навчальних закладів – Кременчуцького льотного коледжу Національного авіаційного університету МОН України і Кременчуцького ліцею з посиленою військово-спортивною підготовкою. На ці змагання запрошуються представники ветеранських організацій та Рад громадськості мікрорайонів міста, учасники бойових дій та ветерани війни.

     У загальноміському суботнику на День Довкілля, 16 квітня, понад 150 активістів ГО «Рідне місто» та членів однойменної політичної партії, спільно з депутатами партійної фракції міської ради Г.Гладенькою,  О. Максаком, І.Березенським, К.Юхно, О.Роженко, Ю.Гриценко, а також депутатами Автозаводської районної ради Іваном Максаком, Крюківської районної ради Богданом Алещенко, Петром Шуваловим та іншими депутатами від партії «Рідне місто», працювали по всьому місту. 

      Депутатами було висаджено понад 300 саджанців дерев у сквері «Гвардійському», біля Спасо-Преображенського храму в районі кварталу 278, та поруч з житловими будинками на тих територіальних виборчих округах, де депутати обрані від партії «Рідне місто». За цей день було  відремонтовані та пофарбовані 25 лавочок, 18 елементів дитячих майданчиків, наведений лад на двох спортивних майданчиках – біля ЗОШ №26 та у кварталі 278, розвезено 40 тон піску у пісочниці 26-ти дитячих майданчиків на Молодіжному та в Нагірній частині міста, який безоплатно надав Кременчуцький річковий порт.

     Мешканці будинку№3-а по вулиці Керченській за суботник збудували пішохідну доріжку до свого будинку вздовж скверу «Гвардійський». Бетонні плити для доріжки допоміг придбати Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», а гранвідсів безкоштовно надало Кременчуцьке кар’єроуправління «Кварц» на прохання депутата міської ради Юрія Гриценка.

     Депутат Олег Максак в День захисту дітей влаштував яскраве свято у дворі будинку №69/15 по вул. Красіна, на яке зібралося понад ста дітей разом із батьками, бабусями та дідусями. Малечу вітала піснямивокальна група профліцею ім. А.С.Макаренка, після чого на них чекали святкові вікторини та конкурси. А 11-ти річний Сашко Михайленко, хворий на ДЦП отримав в дарунок від депутата путівку для оздоровлення у спеціалізованому санаторії м.Трускавець. Також, депутат організував для дітлахів Кременчуцького обласного будинку дитини екскурсію до найбільшого у світі плавучого океанарію «Зоосфера», а на День захисту дітей разом з допомогою дитячому закладу передав їм яскраві фотографії на згадку про цю екскурсію. А 1-й міській лікарні та Кременчуцькому професійному ліцею ім.А.С.Макаренка він подарував сучасні комп’ютери.

    Депутат міської ради Галина Гладенька завжди радує малечу новорічними ранками з улюбленими казковими героями на новорічні свята в дитячому кафе «Карлсон» у ресторані готельного комплексу «Європейський». Незабутні враження діти отримують від театралізованих вистав, численних конкурсів, та смачніших солодощів від шеф-кондитера ресторану «Європейський». 5-го січня малеча святкували разом із депутатом. В цей день в гості до дитячого кафе завітали вихованці дитячо-юнацького клубу за місцем проживання «Меркурій». Діти подивилися театралізовану новорічну виставу, сфотографувалися з улюбленими ляльковими персонажами, пригостилися солодощами, а наостанок отримали подарунки – набори з кольорових олівців, фарби та альбоми від депутата.

    В День захисту дітей у «Карлсоні» Галина Гладенька організувала веселе дитяче свято з конкурсами та естафетами для малюків. Головною подією свята був творчій чемпіонат з малювання. Всі діти, які прийшли на свято, отримали призи та морозиво.

    В 2011 році за участі  депутатів  фракції  партії «Рідне місто» також проведено:

    В січні  «РМ» організовано і проведено до Дня студента  тренінги для студенської молоді з метою формування  позитивного світогляду та лідерських якостей. Кращі студентські колективи були заохочені командною грою в боулінг в ТРК «Європа».

    В лютому з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді Кременчука, за підтримки міського управління освіти, проведено фестиваль дитячої творчості «Зірковий небосхил Кременчука» за участю дітей шкіл міста. За підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» і його Почесного Президента Матицина В.М. було здійснено 10 екскурсій на завод «Ізумруд» школярів 5-ти шкіл міста на округах депутатів від партії «Рідне місто».

    Протягом лютого-квітня проводився, із залученням школярів міста, проект «Ми – клас», метою якого було завдання розповісти про свій клас, чому він найкращий на проекті. Переможцем став 11В клас ЗОШ №26, який і поїхав на екскурсію в м. Запоріжжя.

    В березні  за участі депутатів проведено турнір зі шахів серед учнівської молоді  і тенісний турнір серед ОДЮК на призи ГО «РМ».

    В квітні в рамках Дня довкілля партійна організація і депутати прийняли активну участь в акції «Набережне без сміття». Наведено благоустрій на дитячих і футбольних майданчиках і проведено їх відновлення.

   Протягом квітня-травня  депутатами організовано і проведено турнір з футболу серед 18-ти дворових команд на мікрорайонах. Депутатами була закуплена футбольна форма для 8 дворових команд.  Переможцями стали три дворові команди. Всі учасники турніру отримали футбольні м’ячі  і  форму, призи.

    У травні  партія «РМ» долучилась до міської акції «Діти Кременчука за мир» і був проведений конкурс малюнків на асфальті серед малюків  за участі депутата міської ради Гладенької Г.А.

    В  серпні Полтавська обласна організації політичної партії «Рідне місто» провела у Кременчуці свою конференцію. На ній делегати обговорили соціально-політичну ситуацію в Україні в контексті майбутніх виборів Верховної Ради, та визначили завдання щодо подальшої розбудови обласної партійної організації.

     Найбільш активною та чисельною місцевою організацією партії в Полтавській області  є Кременчуцька міська (голова організації Юрій Борисов), яка цього року втричі збільшила свою чисельність. Наразі на її обліку перебуває 237 активних партійців, та створено молодіжне крило, яке очолила депутат Автозаводської районної ради Олена Середина. Найбільші первинні організації партії на своїх виборчих округах створили депутати міської ради Олег Максак і Галина Гладенька. Численною є також первинна партійна організація на виборчому окрузі №14, яку очолює Людмила Квітка. В планах  партійної організації доведення її чисельності до початку виборчої кампанії до 1,5-2 тисячі членів.

     Партійна конференція  обрала голову обласної партійної організації Юрія Гриценка і керівника виконавчого комітету партії Віктора Крука делегами на з’їзд політичної партії «Рідне місто», який відбувся  13 серпня 2011 р. в м.Житомирі. Були присутні делегати із 16 областей України.

     В ході з’їзду були обговорені питання розбудови партії. За підсумками останніх місцевих виборів від партії «Рідне місто» до складу місцевих рад різних рівнів було обрано 111 депутатів. Найбільше – у м.Суми, де партії вдалося провести свого кандидата на посаду міського голови. На другому місті – Кременчук та Миргород, де депутатами обрані відповідно 18 та 9 представників партії, і на 3-му – Житомир. Юрій Гриценко виступив з ініціативами та конкретними пропозиціями щодо покращення інформаційної роботи, зокрема роботи сайту партії та обміну інформацією між регіональними організаціями.

     Делегати з’їзду одностайно висловилися за участь партії у майбутніх виборах Верховної Ради України. Особливості передвиборчої стратегії вирішили розробляти після ухвалення нового закону про вибори. З’їзд також вніс зміни до Статуту партії, обрав новий склад керівних органів та переобрав головою партії «Рідне місто» Михайла Ковалюка.

Діяльність  фракції партії  «Рідне місто»  в 2012 році  буде спрямована на:

– звітування управляючих компаній «ЖРБС» і «Добробит» щодо утримання комунального житла, якості послуг, що надаються населенню та обґрунтованості тарифів;

– впорядкування внутрішньоквартальних доріг;

– вдосконалення міської програми «Питна вода», активізацію роботи міської влади по забезпеченню населення міста чистою питною водою;

– улаштування сучасних дитячих ігрових майданчиків та капітальний ремонт і реконструкцію всіх існуючих майданчиків;

– подальше впровадження програми «Мій двір», завдяки якій будуть розв’язані питання благоустрою, озеленення та чистоти прибудинкових територій;

– захист підприємців, малого бізнесу  від податкового тиску;

– залучення інвестицій з різних джерел для соціальної підтримки різних верств населення;

– забезпечення можливості отримання спеціальності та першого робочого місце у рідному місті;

– сприяння комп’ютеризації медичних закладів, запровадження системи автоматизованого обліку прийому та діагностики пацієнтів;

– ініціювання розробки нових маршрутів пасажирських перевезень та запровадження на маршруті «Молодіжний» – «Річковий вокзал» великих автобусів, введення студентам та школярам 50% пільги на проїзд у міському громадському транспорті;

– захист екологічних права кременчужан, зокрема, визначення та закріплення території за парками і скверами міста, не допустимо знищення зелених насаджень у Кременчуці;

– розвиток зони відпочинку в місті, «зелений» туризм», очищення водойми міста;

– покращення духовної сфери, сприяння відродження Християнського собору, реставрацію фасадів історичних будівель.

 

 Голова  фракції партії «Рідне місто»                      Ю.В. ГРИЦЕНКО

 

Залишити відповідь