Бібліотека отримала комп’ютер від «Рідного міста»

30 вересня в Україні відзначали Всеукраїнський день бібліотек. З цієї нагоди бібліотека-філія № 6 ЦБС для дорослих, що розташована за адресою: пров. Арсенальний, 5, отримала в подарунок від громадської організації «Рідне місто» комп’ютер.

Комп’ютерну техніку, придбану за сприяння Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, колектив бібліотеки отримав в урочистій обстановці. Голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко висловив упевненість, що комп’ютер допоможе працівникам закладу в роботі, а читачам – в оволодінні знаннями.

Варто зазначити, що ГО «Рідне місто», ВБФ «Джерело Дніпра» та депутати міської ради від партії «Рідне місто» постійно допомагають бібліотечним закладам міста оргтехнікою, обладнанням та книгами. Лише цього року така допомога була надана Центральній дитячій бібліотеці ім. І. Торубари, бібліотеці-філії № 8 тощо.

Сьогодні у Кременчуці нараховується 8 науково-технічних бібліотек, 7 бібліотек вищих навчальних закладів, 7 бібліотек системи профтехосвіти, 33 шкільні бібліотеки, 4 спеціалізовані бібліотеки та 18 бібліотек-філій для дітей та дорослих, що розташовані у мікрорайонах міста.

 

Напишіть відгук