Запашний коровай у нагороду за гарний двір

Плідно попрацювали на суботнику 8 квітня мешканці буд. № 19 по вул. Генерала Манагарова на Раківці. Депутат округу Сергій Мельник (партія «Рідне місто») визнав, що двір став найгарнішим у мікрорарайоні й заохотив мешканців за старанну працю величезним короваєм. У цілому ж, в рамках весняного прибирання, в округу депутата міськради Сергія Мельника за його безпосереднього сприяння виконано чималий обсяг робіт – встановлено кілька дитячих майданчиків, парканчики та урни на прибудинкових територіях, висаджено понад півтори сотні молодих дерев та кущів.

 

 

Спільна трапеза мешканців буд. № 19 по вул Г.Манагарова після суботнику. За старану працю депутат округу Сергій Мельник заохотив жителів короваєм.   

Загальноміський суботник у Кременчуці, як відомо, був призначений на 8 квітня. Але ще за 2 тижні на Раківці, де розташований виборчий округ депутата Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» Сергія Мельника, розпочалися роботи з благоустрою прибудинкових територій. Жодної копійки бюджетних коштів на це витрачено не було. За сприяння депутата й допомоги Крюківського вагонобудівного заводу у дворах будинків №№ 11 та 12 по вул. Генерала Мана гарова, буд. №№ 80 та 82 по вул. Набережна лейтенанта Дніпрова було встановлено 3 дитячі майданчики. Для дітлахів спорудили оригінальні гойдалки, турніки та спортивні конструкції.

У дворах буд. №№ 13 та 15 по вул. Генерала Манагарова, буд. № 64А по вул. Набережна лейтенанта Дніпрова навколо палісадників з’явилися металеві парканчики, загалом понад 80 м огорожі. Крім того, біля будинків було встановлено урни, нині ці об’єкти – майже рідкість у кременчуцьких дворах, особливо на околицях міста. На Раківці ж, завдяки старанням депутата, у дворах все цивілізовано. Цієї весни нові урни встановили біля будинків №№ 12, 15 та 19 по вул. Генерала Манагарова.

А в день суботника, 8 квітня, на прибудинкових територіях округу Сергія Мельника висаджували молоді дерева та кущі. Ці саджанці в кількості 170 штук виділив вагонобудівний завод, зважаючи на звернення депутата Мельника.

За дружню й старанну працю з наведення ладу у дворах під час суботнику депутат округу заохотив своїх виборців запашними короваями у формі серця. Після роботи в кожному дворі було організовано спільну трапезу за участі всіх учасників суботників.

 

 

 

 

За сприяння Сергія Мельника у дворах буд. №№ 80 та 82 було встановлено дитячий майанчик. 

 

 

 

 

У дворі буд. № 15 по вул Генерала Манагарова зявився металевий парканчик. 

Напишіть відгук