За кошти обласного бюджету буде придбано 350 путівок у  комунальні оздоровчі табори Кременчука

Комунальні дитячі оздоровчі табори Кременчука – «Зоряний» і «Супутник» – стали переможцями в тендері на придбання путівок для дітей пільгових категорій за рахунок коштів обласного бюджету. Як повідомили в кременчуцькій мерії, на оздоровлення в таборі «Зоряний» будуть придбані путівки для 200 дітей, а в «Супутнику» область оздоровить 150 маленьких пільговиків.

Загалом, за ініофрмцаією прес-служби Кременчуцького міськвиконкому, на сьогодні  до банку даних дітей, батьки яких бажають придбати путівку за програмою здійснення часткової оплати вартості путівок у позаміські оздоровчі табори Полтавської області за рахунок міського і обласного бюджетів, внесено 830 осіб.  Це значно більше ніж минулого року.
Між тим, повна вартість путівки для дитини в позаміські оздоровчі табори сьогодні для більшості батьків захмарна.
Так, за відпочинок у комунальному таборі «Супутник» потрібно викласти близько 5 тис. грн. В оздоровчому таборі заводу дорожніх машин «Чайка» зміна в 21 день буде коштувати дорожче: 5250 грн.  І найдорожчим заміським табором виявився табір «Сонячний» (ПАТ «Укртатнафта»): попередньо від 5 565 грн – до 5 775 грн за зміну.

Напишіть відгук