З нагоди Дня народження Кременчука медик і спортсменка удостоєні почесних відзнак «За заслуги перед містом»

7 вересня на сесії Кременчуцької міської ради депутати ухвалили рішення про відзначення двох кременчужан – Ярослава Прокопчука та Наталю Кобзар почесними відзнаками «За заслуги перед містом». Мер міста Віталій Малецький вручив ці відзнаки перед початком роботи сесії. Міський голова наголосив, що Ярослав Прокопчук і Наталя Кобзар внесли найкращі сторінки в  історію нашого міста.

НАТАЛЯ КОБЗАР– Майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка та дворазова срібна призерка Чемпіонату світу з легкої атлетики 2017 року. Спортсменка удостоєна високої нагороди місцевого рівня за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, високі спортивні досягнення на міжнародних змаганнях, примноження спортивної слави міста.

ЯРОСЛАВ ПРОКОПЧУК – головний лікар міського пологового будинку, Заслужений лікар України. Знаний в місті медик відзначений  цим почесним знаком за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я материнства та дитинства, високий рівень керівництва медичним закладом, високий професіоналізм, відповідальність, людяність, активну громадську позицію.

Напишіть відгук