З міста було вивезено 20 тисяч куб. метрів опалого листя

141562116278

За час проведення двомісячника чистоти та порядку, що тривав  у Кременчуці  із 8 вересня до 8 листопада, з території міста було вивезено 20 тисяч кубічних метрів опалого листя та сміття, – про це повідомив начальник управління житлово-комунального господарства міста Сергій Ярош.

Перший заступник міського голови Віктор Калашник подякував всім кременчужанам, підприємствам різних форм власності, організаціям та установам міста, учнівським та студентським колективам, які брали активну участь в проведенні цього санітарного заходу.

Разом із цим керівник міста ставить завдання перед комунальними службами: «Продовжити роботи з прибирання опалого листя, щоб повністю очистити місто до морозів». Він наголосив, що, незважаючи на той обсяг робіт, який  вже виконано, у Кременчуці ще є чимало місць, на які слід звернути увагу.  Зокрема, Віктор Калашник наголосив на необхідності вивезення листя з міських парків,  скверів і внутришньобудинкових територій,  оскільки під першим снігом воно перетворюватиметься на багнюку та заважатиме комфортному відпочинку кременчужан.

Напишіть відгук