З 30 травня у Кременчуці починають працювати пришкільні та профільні дитячі табори

У Кременчуці під час літніх канікул буде організовано роботу 28 пришкільних і 12 профільних дитячих закладів із денним перебуванням дітей. Про це йдеться у рішенні міськвиконкому «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2013 року». Діти в таких таборах відпочиватимуть з 30 травня до 17 червня.
Повна вартість оздоровчої путівки в такі табори – 224 грн. Від оплати звільняються діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди; діти, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи; діти з багатодітних і малозабезпечених сімей; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; діти, які перебувають на диспансерному обліку. Для відмінників навчання, обдарованих і талановитих дітей вартість оздоровчої путівки у пришкільний та профільний заклад буде на 50% нижчою від встановленої ціни.
Цього року у пришкільних та профільних закладах оздоровлення та відпочинку дітей планується оздоровити понад 2,5 тисяч кременчуцьких дітей.

Напишіть відгук