Юні шахісти Кременчука боролися за призи ГО «Рідне місто»

18-19 квітня у Кременчуці проходила фінальна частина шахового турніру «Біла тура – 2013» на призи громадської організації «Рідне місто». Організаторами турніру виступили Федерація шахів м.Кременчука, міське управління освіти та СК «Нафтохімік» Кременчуцького нафтопереробного заводу. За перемогу в ПК «Нафтохімік» між собою боролися команди із 10 загальноосвітніх навчальних закладів міста – всього 40 юних шахіста (по 4 учня від кожної із шкіл). Головним суддею змагань виступив відповідальний секретар міської федерації шахів Микола Дружинін.
Перед початком турніру юних шахістів привітали Президент міської федерації шахів Василь Хоменко та голова ГО «Рідне місто», депутат Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко. Два дні точилася безкомпромісна боротьба на шахових полях. За результатами змагань переможцями турніру стала команда ЗОШ №23, друге та третє місця посіли відповідно команди ліцею №30 та ЗОШ №16. В особистій першості серед хлопців перше місце здобув Володимир Довженко (ЗОШ №16), серед дівчат – Галина Пустова (ліцей №30), на другому місці відповідно – Андрій Акімов (ЗОШ №28) та Наталія Балдіна (ЗОШ №23), на третьому – Андрій Шаповал (ЗОШ №23) та Анастасія Богатирьова (ЗОШ №9).
Шкільні команди, що перемогли у змаганнях, були нагороджені дипломами федерації, а призерам турніру виконавчий директор ГО «Рідне місто» Надія Борисова вручила в якості призів медалі та набори шахів.
Після нагородження всі учасники змагань прийняли участь у сеансі одночасної гри з кандидатом у майстра спорту з шахів Андрієм Зозуляком.