Як дівчата канат перетягували!

Змагання представниць прекрасної статі з перетягування каната – видовище дуже захопливе.  Змагання серед дівчат вищих і технічних навчальних   закладів організувала громадська організація  «Рідне  місто»  20 березня під час конкурсу «Я – сама!», що проходив  в спортивній залі  Кременчуцького льотного колледжу  НАУ.
1     Студентки Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського, льотного коледжу НАУ, вищого професійного училища № 7 та професійного ліцею ім. А. С. Макаренка міцно хапаються за канат і починають його перетягувати. Тим часом глядачам можна вмикати секундоміри і фіксувати справжні рекорди, адже так довго перетягувати канат не вміють навіть військові. Дівчата ж, як відомо, не люблять поступатися одна одній, тим паче суперницям!
Окрім перетягування каната, команди ще й долали естафети, стрибаючи на скакалках та у мішках. Безмежного дівочого запалу не витримав навіть один із мішків, але це не завадило продовжити змагання. Між тим, судді оцінювали не лише спортивну вправність учасниць, але й їхні таланти. Набігавшись і настрибавшись, дівчата демонстрували неймовірні картини, вишиті хрестиком та бісером, серветки, виконані гладдю, та малюнки простим олівцем. Організатори – актив громадської організації «Рідне місто», були приємно вражені. Як пообіцяв дівчатам голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко, відтепер такі спортивні дівочі зустрічі стануть доброю традицією.
– Елегантність і краса завжди притаманні дівчатам, – звернувся до учасниць Юрій Гриценко. – А сьогодні ви продемонстрували, що не лише гарні, але й спортивні. І відтепер такі зустрічі будуть проходити щороку!
Учасниці змагань отримали дипломи, смачні торти й сертифікати на гру в боулінг-центрі ТРК «Європа». Переможницям спортивної естафети – студенткам льотного коледжу, дісталися ще й фірмові флеш-носії від ГО «Рідне місто». Друге місце у змаганнях посіли учениці професійного ліцею ім. А. С. Макаренка, третє – студентки КрНУ ім. М. Остроградського, а четвертими стали дівчата з вищого професійного училища № 7.
2345

Напишіть відгук