Відділ ніхто не створює – Браташ «хворіє»

На минулій сесії міськради було запропоновано замість юридичного управління створити юридичний відділ, що має своєрідним чином переформатувати підрозділ, в роботі якого спеціальна депутатська комісія виявила низку недоліків.

Але, як з’ясувалося на засіданні депутатської комісії з питань екології та земельних відносин 20 липня, юристи не зробили жодних кроків щодо виконання рішення міськради.

– Ми пропонуємо внести зміни до існуючого положення про управління, – повідомила заступник начальника юридичного управління Н. Адамчук. – Через створення відділу доведеться зменшити штат, решта працівників будуть понижені в посадах. У трудовому законодавстві це немов догана виглядає.

І взагалі, за словами пані Адамчук, «секретар міськради зустрічався з лідерами деяких фракцій і погодив з ними рішення залишити управління».

Депутат із фракції партії «Рідне місто» О. Роженко наголосив, що рішення міськради треба виконувати, а не обговорювати, і вимагав на наступне засідання представити необхідні документи про створення саме юридичного відділу.

А ось начальник юридичного управління Ю. Браташ, якого за підписом секретаря міськради звільнено, і досі перебуває на лікарняному, а отже, повідомлення про звільнення так і не отримав. Депутати вважають цю «хворобу» дивною, тому запитали в начальника міського управління охорони здоров’я М. Середи про стан Ю. Браташа.

– Лікарям заборонено законодавством без письмової згоди пацієнта оприлюднювати не лише його діагноз, а навіть факт звернення за медичною допомогою. Але я отримав розпорядження в. о. міського голови взяти участь в засіданні консультаційної лікарської комісії. Якщо я отримаю письмову згоду на розголошення діагнозу і стану здоров’я пацієнта, доповім про це на одній з депутатських комісій, – зазначив М. Середа.

Залишити відповідь