Вчора, 28 травня, відбулася XХХІІ сесія Кременчуцької міської ради

Вчора, 28 травня, відбулася XХХІІ сесія Кременчуцької міської ради, під час якої депутати розглянули 18 питань порядку денного та 14 додаткових.
Депутати прийняли рішення «Про виконання міського бюджету за І квартал 2013 року», яким затвердили звіт про виконання міського бюджету за цей період та витрати, проведені за рахунок коштів резервного фонду міського бюджету.
Міська рада прийняла рішення реорганізувати загальноосвітню школу №13 шляхом її приєднання до ЗОШ № 19. Також рішенням сесії затверджено положення про табори відпочинку з денним перебуванням при загальноосвітніх та позашкільних закладах освіти комунальної власності.
Розгляд рішення по протесту прокурора Кременчука про скасування рішення міськради, прийнятого з порушеннями вимог земельного законодавства, депутати відклали.
На сесії депутати розглянули ряд бюджетних питань та затвердили низку рішень, що стосуються землекористування. Під час розгляду питання про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок ТОВ «Міс» для експлуатації та обслуговування кафе «Афіни» народні обранці вирішили надати дозвіл за умови, що підприємство буде прибирати прилеглу територію.
Найбільш активно депутати обговорювали питання «Про визначення подальших дій у відносинах між КП «Кременчуцьке тролейбусне управління та ТОВ «КрАЗ Лізинг». У минулому році між тролейбусним управлінням і вищезазначеною лізинговою компанією було укладено договір фінансового лізингу на придбання 13 нових тролейбусів виробництва ТОВ «ЛАЗ». Враховуючи потребу в оновленні рухомого складу тролейбусів, беручи до уваги те, що під час приймання нового електротранспорту були виявлені недоліки у його якості та комплектності, міська рада вирішила, що директор КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» прийме на баланс підприємства 13 тролейбусів з виявленими недоліками, але вимагатиме від ТОВ «КрАЗ Лізинг» пропорційного зменшення їх ціни.
Цього дня з метою популяризації електротранспорту серед населення Кременчука народні обранці також прийняли рішення про безкоштовне перевезення кременчужан у тролейбусах з 1 по 9 червня 2013 року. Витрати КТУ , понесені у цей період, а це близько 120 тис. грн., компенсують з міського бюджету.

Напишіть відгук