В мерію хочуть прибрати всі незаконні гаражі у Кременчуці, і розпочати з Молодіжного

Про це заявив перший віце-мер Андрій Погрібний вчора, 15 травня, на засіданні робочої групи з регуляторної політики, на якій розглядалися проекти регуляторних актів. Серед них було і «Положення про порядок транспорту громадян та юридичних осіб на території Кременчука».
Обговорюючи цю тему Андрій Погрібний повідомив, що міська влада хоче реалізувати проект з упорядкування гаражів і почати його з Молодіжного. Міська рада виділить земельну ділянку КП «Благоустрій Кременчука» під облаштування місця для зберігання та експлуатації тимчасових гаражів, і запропонує всім власникам гаражів, які незаконно встановлені на території Молодіжного, перевезти їх до цього місця. Андрій Погрібний запевняє, що з кожним, хто це зробить, укладуть безстроковий договір оренди земельної ділянки під гаражем. Однак зводити капітальну споруду на цьому місці буде не можна.
Гаражі у дворах залишать лише інвалідів з захворюваннями опорно-рухового апарату, які мають на них всі документи.
Ті гаражі, які власники не захочуть перевозити в спеціально відведене місце, можуть примусово демонтувати за порушення правил благоустрою. Про це заявив перший віце-мер.
Андрій Погрібний висловився щодо того, що гаражний кооператив на виділеній земельній ділянці створюватися не буде, а управління територією буде здійснюватися й надалі комунальним підприємством.

Напишіть відгук