В Кременчуці пройшли змагання шахістів

DSCF4625

20 липня з нагоди Всесвітнього дня шахів у Кременчуці відбувся турнір з блискавичних шахів. Змагання проводились за підтримки міського спорткомітету, міської федерації шахів та громадської організації «Рідне місто».

У змаганнях взяли участь всі бажаючі шахісти та шахістки, які мають 2-й і вищі розряди. Турнір проводився згідно з діючими правилами шахів ФШУ (Київ, 2014) за швейцарською системою в 9 турів.

DSCF4620

– Проведення шахового турніру стало для нас вже доброю традицією. Це треті змагання міських шахістів, які підтримує ГО «Рідне місто», – наголосив, вітаючи учасників турніру, голова ГО «Рідне місто», депутат Кременчуцької міськради і лідер однойменної фракції Юрій Гриценко. – Наша організація активно сприяє розвитку шахового спорту і серед дітей, щороку ми проводимо різноманітні змагання серед молоді та з радістю підтримуємо спортивне життя Кременчука.

Фото переможців

Переможцями турніру з блискавичних шахів стали: Віктор Аміров (1-ше місце), Володимир Довженко (2-ге місце) та Михайло Грищенко (3-тє місце).

Призери були нагороджені почесними грамотами, медалями та кубками від громадської організації «Рідне місто». А солодкі подарунки отримали всі учасники турніру.

DSCF4619DSCF4623 DSCF4626DSCF4627 DSCF4624Судді турніру із шахів

Залишити відповідь