Увага! Блокування роботи підприємства!

     1Четверту добу поспіль податкові міліціонери блокують роботу підприємства «Кремінь Нафта» м. Кременчук, яке займається оптовою та роздрібною торгівлею нафтопродуктами через 11 АЗС в Полтавській, Сумській та Черкаській області.

     Фальсифікація підготовчих дій щодо наїзду розпочалась ще з 11 лютого 2014 року, коли Майдан протистояв злочинному режиму, а в Кременчуці «правоохоронці» запустили власного «тітушку», який спромігся за декілька годин влити в бензобак свого стародавнього «Жигуля» п’ятої моделі по 5 літрів 92-го, 80-го та 76-го бензину, після чого «виявив» несправності з двигуном, а чеки передав податківцям. Подібну «операцію» податківці влаштували ще й 6-7 травня, а для придання ваги процесу перестріли майстра з СТО, якого «попросили» підписати пояснення про заочне обстеження автівок та погану якість палива.

   Ці обставини причесаними і гладкими кременчуцькі податківці представили Крюківському райсуду міста Кременчука, який сприйняв це за «чисту монету» і виписав дозволи на обшуки чотирьох АЗС, нафтобази та офісу підприємства, тим більше, що один з оперів під

   «Наїзд» розпочався 20 травня в кращих традиціях якоїсь ефбеерівської кінострічки, «накрили» всі об’єкти одночасно… і нічого не знайшли, крім легального пального, на яке малися всі необхідні документи. Але ж не йти з «пустими» руками (у прямому й переносному сенсі)! Тому вилучили 180 тон палива й передали нам же на зберігання на нафтобазі «до вияснєнія». Ще й заблокували видачу палива каретам «Швидкої», водії яких відвойовували паливо у податківців.

Неймовірними зусиллями персоналу нашого підприємства всі АЗС вже наступного ранку повністю відновили роботу.

     Але основні події перемістились до офісу фірми, що складається з декількох кімнат, у яких працює директор, юрист та секретарка з жіночками-бухгалтерами. Практично весь відділ податкової вийшов на тропу війни з офісним планктоном, який виявився досить непокірним, а до цього плечисті здоровані не звикли за останні роки… Апофеоз роздратування податківців співпав із численними оскарженнями їх дій та заявами про злочини по фальсифікації доказів та брехливі свідчення в суді. Адвокат підприємства офіційно з’ясувала, що те СТО, на якому нібито ремонтувався в лютому та травні податковий «тітушка»… уяви не має про ці обстеження та ремонти, і взагалі технічно не здатне робити висновки про якість палива. А майстер СТО, на якого послалися податківці в суді ніяким чином не обстежував і навіть не бачив «постраждалих» автівок, зате отримав (і, до його честі,  тут же відкинув) пропозицію «збити» з заправок гроші, про що чесно письмово повідомив адвокату.

   Роздратовані податківці 22 травня нагнали до невеличкого офісу 26 слідчих та оперативників, до 22-ї години маринували працівників підприємства… але знову нічого не знайшли і не вилучили! Наступного дня понад 20 оперативників та слідчих розкурочили три стареньких комп’ютери, прихватили сейф іншої фірми, та винесли купу первинної бухгалтерської документації, навіть не описавши її належним чином, оптом! Зате справжнє фізичне протистояння влаштували з адвокатами (одна з яких жінка), яких протягом 4,5 годин не пускали на обшук, чим до речі, скоїли злочин «перешкоджання законній діяльності адвоката».

   Тільки  поява  представників  міських мас-медіазлякала «горе-міліціянтів», післядекількох «інтерв’ю» журналістам адвокатів таки запустили.

   Назавжди працівники підприємства та адвокати запам’ятають стиль та «культуру» багаточасового спілкування з «пановами-офіцерами», лексикон яких просто пересичений нецензурщиною, незважаючи на проведення офіційної слідчої дії та в присутності жінок. Може це й була та сама «таємниця слідчої дії», яку так ретельно охороняв слідчий, забороняючи відеозйомку та аудиозапис обшуку.

   Для довідки: ТОВ «Кремінь Нафта» є представником легального НЕ тіньового бізнесу. Наше підприємство працює на ринку оптової та роздрібної торгівлі нафтопродуктами (через мережу АЗС) з 2012 року. Підприємство має власні та орендовані основні засоби на загальну суму 22,7 млн.грн., має 4 філії, забезпечуючи роботою 194 особи персоналу, яким належним чином «по-білому» платиться заробітна платня (фонд заробітної плати за 2013 рік становить 6,3 млн.грн.), сплачено податків у 2013 році до бюджетів на загальну суму 3,7 млн.грн. 

                                        (Матеріал із сайту ТОВ «Кремінь Нафта»). 

2         34

 

 

 

Напишіть відгук