У січні Полтавщина експортувала товари до 45 країн світу

Протягом січня 2013 року товари, вироблені на Полтавщині, експортувалися до 45 країн світу. Про це повідомили в прес-групі Полтавської митниці. Основним ринком збуту товарів підприємствами Полтавської області є Росія – 49,3% від загального обсягу експорту. Збільшився експорт до Словаччини, Білорусі, Туркменістану, Польщі, Грузії, Азербайджану, Литви та Узбекистану, при цьому зменшились обсяги поставок до Австрії, Чехії, Казахстану та Туреччини.
Серед основних товарів, що експортувалися цього року була продукція кременчуцьких підприємств: залізничні вагони, обладнання та механічні пристрої, технічний вуглець, тютюнові вироби, парафін нафтовий твердий гідро очищений, та залізорудні котуни з Полтавського ГЗК.
З початку року імпортні товари надійшли з 44 країн. У 3,1 рази збільшився імпорт товарів з Казахстану й становить 64,9 % від загального обсягу імпорту. Спостерігається збільшення імпорту з Росіі, США, Швейцарії, Німеччини, Франції та Малайзії. Зменшився імпорт з Бельгії, Білорусі, Японії, Китаю та Польщі.
Серед імпортних товарів переважають нафтопродукти, обладнання, тютюнова сировина, чорні метали, частини залізничних вагонів, сигаретний папір, електричні механізми та обладнання.

Залишити відповідь