У палаці культури КрАЗ відкрився ярмарок вакансій

Сьогодні зранку у Палаці культури КрАЗ розпочав роботу міський ярмарок вакансій, який організував Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості населення. Відкриття ярмарку було анонсовано на 9.00.  На самому ярмарку біло представлено лише 9 роботодавців. Якщо МПП «Ілона» та ТРК «Європа» пропонували по одній і дві вакансії відповідно, то найбільше вільних робочих місць було у Кременчуцькій виправній колонії №69 – близько 60-ти по 14 спеціальностям. На другому місці ПАТ КВТФ «Кремтекс», якому потрібно 30 швачок, а на третьому Кременчуцька об’єднана податкова інспекція – 28 вільних посад, з яких 10 тимчасові.

Серед роботодавців, готових працевлаштувати кременчужан на своїх підприємствах та організаціях: КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» (20 слюсарів та електриків), ТОВ «СІАТ ЛТД» – близько 10 вільних робочих місць, ПАТ «АвтоКрАЗ» – 5 вакансій, гіпермаркет FOZZI – 3 вакансії.

Через півгодини після відкриття ярмарку біля столиків роботодавців було вже порожньо. Більшість тих, хто шукав роботи, не влаштували її умови, або не підійшла спеціальність.

Ярмарок буде працювати до завтрашнього дня. На думку організаторів, він має допомогти у пошуку роботи та вирішенні проблеми зайнятості населення у Кременчуці.

Напишіть відгук