У Крюкові, по вул. Приходька, 36, відкрили новий контакт-центр по роботі з населенням

Секретарь Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко на урочистому відкритті нового контакт-центру № 20 в Крюкові відзначив, що це четвертий такий центр у Кременчуці та восьмий у Крюківському районі. Обслуговуватимуть тут  близько 4 тис. місцевих пенсіонерів. Їм допомагатимуть з самоорганізацією населення, контролем якості комунальних послуг, вирішенням питань благоустрою, оформленням різних документів та ін.

 

 

Секретар міської ради Юрій Гриценко вітає мешканців Крюкова з відкриттям нового контакт-центру 


Донедавна працівники центру № 20 ділили приміщення по вул. Приходька, 91 зі ще одним контакт-центром. «Розселення» відбулося після капітального ремонту приміщення по вул. Приходька, 36, що постраждало від вогню.
«У цьому приміщенні колись знаходився магазин, тут були ігрові автомати, будівлю була дуже обгорілою і абсолютно запущеною. Ми її реконструювали», – зазначив секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко. За його словами, найближчим часом за рахунок міського бюджету в сусідньому приміщенні також відбудеться капремонт, його обладнають під актовий зал.
Депутат міськради Валентина Головко (фракція «Рідне місто») вручила пенсіонерам, які прийшли на відкриття, коровай у вигляді серця.

Напишіть відгук