У кременчуцьких боксерів – дострокова перемога та краща техніка!

PA110339

Боксери КСЄ «Легіон Спорт», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, вибороли три золотих медалі на Всеукраїнському турнірі з боксу.Нещодавно у Дніпродзержинську пройшов турнір з боксу, присвячений пам’яті майстра спорту СРСР Олександра Янченка. На змагання з’їхалося 109 спортсменів з усіх куточків України – їх розділили на вікові групи «Юніори» та «Молодь». Нагоди взяти участь у цьому турнірі не оминув і Кременчук – наше місто представили одразу шість боксерів клубу спортивних єдиноборств «Легіон Спорт», троє з яких дійшли до фіналу та здобули перемогу. Зокрема  кременчужанин Андрій Агєєв змагався у ваговій категорії 64 кг: він провів три поєдинки та посів 1-ше місце. Причому у фіналі хлопець навіть закінчив бій достроково та отримав приз «За кращу техніку».

У ваговій категорії 75 кг Кременчук представив боксер Данило Ткаченко, який також провів три бої, всі їх виграв та посів 1-ше місце. А ось вихованець клубу «Легіон Спорт» Віталій Покуляк, який боксував у ваговій категорії +91 кг, провів лише два поєдинки: він завершив бій достроково та виборов золото.

Варто зазначити, що можливість тренуватися, розвиватися та брати участь у змаганнях високого рівня вихованці клубу «Легіон Спорт» мають завдяки Почесному Президенту ВБФ «Джерело Дніпра» Володимиру Матицину, який уже багато років поспіль опікується клубом та всіляко підтримує спортсменів.