У Кременчуці за Президента України голосують кримчани

1401020366__mg_0050Олена Володіна з Сімферополя

Громадянкою Росії дівчина не стала, зберегла свій український паспорт. З ним і прийшла на виборчу дільницю в Кременчуці.

Олена каже, що доля України, яку вважає своєю Батьківщиною, їй не байдужа. Тому завчасно потурбувалася про те, щоб проголосувати на виборах Президента України. 
— За 10 днів до дня виборів я подала заяву до Автозаводського відділу ведення держреєстру і через день отримала посвідчення спеціальної форми, з яким і прийшла на виборчу дільницю № 65. Жодних проблем ані з отриманням цього посвідчення, ані під час голосування на дільниці для мене не виникло, — розповідає Олена Володіна. 
Голова ДВК № 65 Анна Шуліка зазначає, що загалом на її дільниці таких осіб, котрі голосуватимуть не за місцем реєстрації, 35. Їй прізвища – внесені відділом держреєстру у списки для цієї дільниці. Крім мешканців з інших міст, у списку – військовослужбовці артилерійського полку, розташованого поряд, та члени дільничної комісії. Станом на 11.00. близько 80% таких «додаткових» виборців вже отримали бюлетені. 
Голова комісії відзначає, що в цілому голосування відбувається спокійно, мирно й активно. Порівнюючи нинішній процес з виборами 2010 року, Анна Шуліка відзначає, що нині активність виборців значно більша, десь на 40%. Станом на 11.00. на дільниці, що охоплює район вул. Київської, 60 років Жовтня, проголосували вже 23 % виборців. Загалом у списках 2042 осіб, а бюлетенів на дільницю передано на 50 більше – 2092. 
— Додаткові бюлетені видано на той випадок, якщо потрібно буде замінити зіпсовані. Наприклад, якщо виборець випадково поставив позначку не за того кандидата, якого обрав, і хоче виправити цю помилку, він пише заяву за особливою формою і ми видаємо йому новий бюлетень, — пояснює Анна Шуліка. Щоправда, таких випадків на дільниці ще не було. Невикористані бюлетені по завершенні роботи дільниці мають бути погашені.

За даними http://panorama.pl.ua/

Напишіть відгук