У Кременчуці взимку працюватиме 4 соціальні патрулі

У Кременчуці із сьогоднішнього дня відновлена робота соціальних патрулів. За словами керівника управління з питань НС та ЦЗН міськвиконкому Валентина Шафороста, із представників служби МНС, правоохоронних органів і соціальних працівників цьогоріч буде сформовано 4 бригади. Вони цілодобово проводитимуть рейди – обстеження території Кременчука на предмет виявлення осіб із ознаками переохолодження. Доставлятимуть останніх або у пункти обігріву, або, за необхідності, до лікувальних закладів.

Минулої зими соціальними патрулями на вулицях міста було виявлено 110 громадян, які потребували допомоги, з них: 27 для подальшого лікування були направлені до міських лікарень. 

До уваги кременчужан! Якщо вам зустрінеться людина, яка потерпає від морозу, не будьте до неї байдужою. Не полінуйтеся та направте громадянина без постійного місця проживання до найближчого пункту обігріву. Також залиште відповідну інформацію про нього, зателефонувавши  за номерами телефонів: «101» (служба порятунку)  або «1563» (відділ контролю за оперативною обстановкою в місті).

Напишіть відгук