У Кременчуці вимагають ліцензувати приватні дошкільні заклади та ігрові кімнати

Сьогодні, 14 лютого, на щотижневій апаратній нараді у міськвиконкомі начальник міського управління освіти Геннадій Москалик зазначив, що у Кременчуці напівзаконно діють ряд приватних дошкільних закладів нетривалого перебування, які виконують функцію приватних дитсадків, та ігрових і розвиваючих кімнат. Більшість з них працюють, не маючи відповідно до вимог чинного законодавства ліцензій на право надання освітніх послуг у сфері дошкільної освіти. На це наразі звертає увагу Міністерство освіти України.

Геннадій Москалик зазначив, що всі дитячі заклади, які працюють у Кременчуці, повинні обов’язково пройти ліцензування. Для цього їх керівники мають звернутися до міського управління освіти або до департаменту освіти Полтавської ОДА.

Він пояснив, що це потрібно задля забезпечення захисту дітей. Адже ліцензування передбачає перевірку стану приміщень, де проводяться заняття з дітьми. Крім того, педагоги, які працюють з дітьми, обов’язково  повинні мати не тільки відповідну освіту, а й санітарні книжки. Управління освіти найближчим часом планує провести перевірку таких приватних закладів на наявність ліцензій і виконання всіх вимог.

Напишіть відгук