У Кременчуці відзначили День Європи

18 травня у Кременчуці відзначили День Європи. В цей день у Придніпровському парку працювало євромістечко. У його роботі взяли участь багато громадських організацій та навчальних закладів, зокрема: АСМБР, інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб», об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, євроклуби та центри дитячої дипломатії, Кременчуцький льотний коледж, Кременчуцьке педучилище ім. Макаренка, ПТУ №6, ПТУ № 26, Кременчуцький професійний ліцей нафтопереробної промисловості, ВПУ № 7, об’єднання «Happy family», Міський палац культури, арт-група «Творчий Кременчук» та інші.
Навчальні заклади міста розмістили свої намети біля літньої сцени парку. У них були представлені експозиції про різні країни, а учні роздавали буклети з інформацією про ці країни. У євромістечку панувала тепла і невимушена атмосфера. На набережній Дніпра молоді поети влаштували читання європейських поезій.
У святкуваннях Дня Європи у Кременчуці взяла участь вдова відомого композитора, нашого земляка, Дмитра Тьомкіна – Олівія Тьомкін-Дуглас.
Кременчужани, які цього дня завітали до парку «Придніпровський», подивилися чудовий концерт, показаний силами самодіяльних творчих колективів міста.

Напишіть відгук