У Кременчуці вибрали «Студентів року»

1416470971_vistava-pro-lyalok-kiduan-1

На першому завданні – «Візитка» – учасники намагались якнайяскравіше представити себе та свій навчальний заклад: хтось говорив, а хтось демонстрував таланти – співав та танцював. Із другим завданням – «Відео-ролики про соціальні проекти вузу» – успішно впорались не всі, адже багато хто не зрозумів, що показувати треба не загальноміські заходи, такі як «Зелена толока» та «Від серця до серця», а соціальні проекти, організовані безпосередньо навчальним закладом. Щоправда, креатив мав місце. Так, наприклад, КІДУ ім. А. Нобеля вирішив про свої соціальні ініціативи не розповісти, а заспівати.
Ну, а під час третього завдання – «Х-фактор» – кандидати на звання «Студент року» та їхні команди намагалися всіляко вразити суддів своїми талантами, хоча, варто відзначити, нічого незвичайного цього року не відбулося – традиційно танці та пісні та коротенькі сценки. Хіба що знову ж таки студенти КІДУ ім. А. Нобеля влаштували справжній перфоманс: конкурсант грав на роялі (котрий спеціально для нього викотили на сцену) та співав, а команда в цей час показувала пантоміму про кохання ляльок. У категорії вузів ІІІ-IV рівня акредитації всіх обійшло, знову ж таки традиційно, Кременчуцьке педучилище.
Проте цьогорічний конкурс мав свою особливість – не було жодного учасника, котрий не згадав би про війну на сході України. Часто лунало зі сцени уже звичне «Слава Україні!», учасники практично змагалися в тому, хто винесе на сцену більший за розмірами прапор України. Представники багатьох вузів розповідали про пункти збору допомоги учасникам АТО та переселенцям, котрі вони організували, про те, що накипіло в душі кожного. Певно, найболючіше було кандидату від КУЕІТУ, котрий сам із Луганської області. Але все студентство закликало до миру та було впевнене в перемозі України.
Обрати гідного журі було дуже складно, адже учасники були практично рівні. І хоч обласного конкурсу не буде, проте учасники змагалися не на життя, але за 1-ше місце до останнього.
Тож серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації перемогу здобув представник КрНУ ім. М. Остроградського Роман Журіхін, а серед вузів III-IV рівня акредитації «Студенткою року» стала Юлія Бабіч із Кременчуцького педучилища, котра була активною учасницею різних конкурсів, зокрема і гала-концерту цьогорічної «Студентської весни». А ось на запитання, чи не бажає юна студентка педучилища розпочати акторську кар’єру, дівчина відповідає, що учитель – це завжди актор.

Вітаємо переможців!
Роман Журіхін, студент КрНУ ім. М. Остроградського, «Студент року-2014» серед вузів І-ІІ рівнів акредитації:
– Враження від гри найкращі! Все було дуже круто, дуже сильне суперництво, дуже переживав за останні секунди, дуже багато емоцій. Я був впевнений у своїй програмі, в собі. Якщо людина виходить на сцену, вона повинна забути, що таке сором’язливість.

Юлія Бабіч, Кременчуцьке педучилище, «Студент року-2014» серед вузів ІІІ-ІV рівнів акредитації:
– Я обожнюю свій навчальний заклад, котрий дає мені сили для того, аби писати, аби творити, аби насолоджуватися, допомагає і підтримує в усьому. Я вдячна всім, хто у мене вірив – це всі мої одногрупники, котрі стали дійсно друзями, всі викладачі. Педучилище живе за принципом, що ми всі – одна родина.

Напишіть відгук