ООО "Псел ЛТД"

Европейский готель

У Кременчуці пройшли змагання зі стрітболу

IMG_2487

29 квітня на баскетбольному майданчику на Молодіжному за ініціативи ГО «Рідне місто» відбувся турнір зі стрітболу, участь в якому взяли 6 дворових юнацьких команд.

Торік стрітбольний турнір серед дворових команд стартував у Кременчуці вперше. І, вочевидь, має всі шанси стати традиційним. Організатори заходу – громадська організація «Рідне місто» та об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, відзначають, що кременчуцький стрітбол збирає все більше шанувальників.

IMG_2314

Юрій Гриценко, голова ГО «Рідне місто», лідер фракції партії «Рідне місто» у Кременчуцькій міській раді, неодноразово підкреслював, наскільки важливо залучати якомога більше дітей та підлітків до спорту, здорового й активного способу життя, адже молодь – це майбутнє міста, майбутнє України. Відкриваючи нинішній турнір, Юрій Гриценко зазначив:

– Торік ми зробили перший крок до популяризації стрітболу, і я впевнений, що такі турніри стануть доброю традицією.

IMG_2310

Хлопцям він побажав цікавої гри, влучних кидків, гідних суперників і, звісно ж, перемоги! Гравці, дійсно, продемонстрували неабияку майстерність та навики. А найспритнішими та найбільш підготовленими до боротьби за результатами турніру виявилися хлопці з команд «Нафта» (3-тє місце), «Мрія» (2-ге місце) та «Фенікс», що виборов титул лідера. Цікаво, що торік «Фенікс» не зміг посісти 1-ше місце турніру, але зараз виявив потужну волю до перемоги й таки її здобув!

IMG_2632

Всі команди отримали призи від ГО «Рідне місто» – медалі, кубки, м’ячі та солодкі подарунки.

IMG_2309

Як дворовий майданчик став полем для турнірів

Тренер дитячого клубу «Мрія» Геннадій Коба:

– Колись один із мешканців цього мікрорайону Василь Козак проявив ініціативу – самотужки облаштував баскетбольний майданчик. Цей майданчик став популярним, і щовечора тут стало грати багато хлопців. А завдяки ГО «Рідне місто» та ОДЮК у нас є можливість проводити організовані змагання.

IMG_2447

Швидкість і техніка

Стрітбол – порівняно молодий вид спорту. Він відрізняється від баскетболу тим, що в нього грають на дворових майданчиках під відкритим небом.

Сьогодні хлопці грали 2 на 2, існують також версії гри в стрітбол «3 на 3», «1 на 1» або «5 на 5».

Якщо в баскетболі головною складовою є командна гра і правильне використання індивідуальних даних гравців, то в стрітболі на перше місце виходять технічні і швидкісні якості.

IMG_2615

Фенікс – символ перемоги

Денис Артюх і Ярослав Комаровський, переможці турніру:

– Три роки ми граємо в своє задоволення, вже м’ячів п’ять «вбили». Торік на змаганнях ми програли і посіли останнє місце, а сьогодні ми завдяки назві команди, вірі і постійним тренуванням відродилися та перемогли.

IMG_2293IMG_2333IMG_2380 IMG_2376IMG_2392 IMG_2395IMG_2515 IMG_2513IMG_2501 IMG_2494 IMG_2495 IMG_2498IMG_2530 IMG_2526IMG_2538IMG_2582IMG_2547IMG_2564IMG_2579IMG_2598IMG_2621IMG_2639