У Кременчуці до списку виборців внесли дворічну дитину

1401014645__mg_0019

Дворічний Микита Глибовець у день виборів Президента України прийшов на дільницю разом із мамою Наталею. Молода жінка демонструє запрошення до участі в голосуванні, яке отримав її маленький син. 

У родині Глибовців запрошення на виборчу дільницю отримали всі – від мала до велика. Мама Наталя каже, що дуже здивувалася, коли побачила в запрошенні імя свого дворічного сина. «Виникло бажання побачити, як відреагують на виборця дошкільного віку на дільниці. Тому сьогодні я прийшла голосувати разом із сином. Навіть взяла його свідоцтво про народження», — розповідає Наталя. 
Малого виборця на дільниці № 66 зустріли сміхом. Але Глибовець Микита, мешканець вул. Генерала Родимцева, дійсно значився у списках для голосування. Як зясувалося через помилку в даті народження. У списках був вказаний 1988 рік. 
— У цій ситуації молода жінка, отримавши запрошення, мала б відразу прийти на дільницю, щоб виправити помилку, а не чекати дня виборів. Звісно, виборчий бюлетень Микиті Глибовцю ми не видамо, а я запишу правильну дату народження дитини і ці зміни вже після виборів разом зі списками будуть відправлені у відділ ведення держрєєстру виборців, — пояснює член ДВК № 66 Тетяна Піменова. 
Голова дільничної комісії Тетяна Кучерова зазначає, що подібний випадок на дільниці поки що перший. Невикористаний бюлетень буде погашений. Загалом відзначає досить велику активність виборців. На 11.00. явка виборців на дільниці № 66 склала 20,6 %. Спостерігачі відзначають, що процес проходить спокійно, жодних непорозумінь не виникало. Важливо, що люди приходять на голосування з позитивним настроєм. 
До речі, Наталя і Микита Глибовець прийшли на дільницю у вишиванках. Жінка каже, що одяг для голосування обрали заздалегідь. 
— Ми вдягли вишиванки, бо ми – патріоти України. Хочемо, щоб наша держава була єдиною, цілісною і щасливою. Саме цього очікуємо від майбутнього Президента України, — говорить Наталя.

За даними http://panorama.pl.ua/

Напишіть відгук