Тролейбусне управління оголосило перший тендер на закупівлю 40 тролейбусів за кошти кредиту ЄБРР

35 низькопольних 12- метрових і п’ять 18- метрових зчленованих тролейбусів планується закупити в рамках тендеру, оголошеного нещодавно Кременчуцьким тролейбусним управлінням. Наступним стане лот на закупку ще 10 тролейбусів. Загалом, 50 нових тролейбусів – це більше ніж сьогодні виходять на маршрути в Кременчуці. Ціна такої розкоші – 8 млн євро, котрі Кременчук повинен повернути Європейському банку реконструкції та розвитку упродовж 10 років ( з відсотками – 11 млн євро).

Комунальне підприємство «Кременчуцьке тролейбусне управління» оголосило тендер для використання частини коштів кредиту і гранту Європейського банку реконструкції та розвитку на покриття витрат по Проекту «Кременчуцький Тролейбус».

Нагадаємо, що 31 січня поточного року міськрада Кременчука підтримав кредитний договір на 8 млн. євро від ЄБРР для закупівлі 50 тролейбусів для Кременчука, який був підписаний ще в грудні 2016 р. Згідно з договором, Кременчук протягом 10 років повинен буде виплатити по кредиту в загальній сумі 11 млн євро протягом 10 років.

Напишіть відгук