ТЕЦ КВБЗ хочуть примусити купувати газ напряму

На брифінгу з журналістами, 28 червня, міський голова Олег Бабаєв повідомив, що планує зустрітися з головою Наглядової ради Володимиром Приходько та дирекцією КВБЗ з питань зміни схеми постачання газу для заводської ТЕЦ, яка дає тепло та гарячу воду для мешканців правобережжя. За словами мера, потрібно відійти від давальницьких схем, коли КП «Теплоенерго» закупляє газ і надає його на переробку ТЕЦ КВБЗ, а потім збирає плату з населення за опалення та гаряче водопостачання і розраховується з газо- та теплопостачальниками. Із-за цього комунальне підприємство має величезні борги. Справа в тому, що газ для комунальних потреб закупляється по ринковій ціні, а держава компенсує різницю тільки наприкінці року.
Олег Бабаєв нагадав, що така схема була запроваджена у 1996 році, коли КВБЗ знаходився у скрутному становищі. Тодішній мер пішов підприємству назустріч, помінявши схему на давальницьку, а тепер ситуація змінилася на протилежне, і завод має піти назустріч місту.
1-го червня закінчується термін дії договору з КВБЗ на виробництво тепла для комунальних потреб, і мер заявив, що продовжувати його за старою схемою міська влада не буде.

Напишіть відгук