Телевізійний саботаж

1436965345_6

14 липня секретар міськради В. Івко підписав розпорядження про призначення тимчасово виконуючого обов’язки директора Кременчуцької ТРК Т. Деркача.
Але новий керівник не очікував, що зіштовхнеться з таким ставленням колективу. – Виявилось, що колектив на 70% у відпустці. Їх відправила у відпустку Вікторія Пальчик, як попередній в. о. директора. Бухгалтера теж немає, як і печатки підприємства. Я до неї не зміг додзвонитися. А ще приходить колишній директор КТРК (С. Перепелятник – авт.) з ухвалою суду і вважає, що це він – керівник підприємства.
Секретар міськради В. Івко говорить, що останній факт – це непорозуміння: «Я можу вважати себе президентом, але це не означає, що так воно і є».
Т. Деркач також повідомив на президії міськради, що 2 тижні кременчужани не побачать новин на телеканалі «Лтава».
– Як мені сказали у Полтаві, комунальне підприємство «КТРК» не має жодного відношення до ефіру на телеканалі «Лтава». Директор «Лтави» повідомив, що у Кременчуці є корпункт, де працюють 8 осіб, і всі вони пішли у відпустку. Отже, новин не буде 2 тижні. Сам директор «Лтави» теж у відпустці і відлітає за кордон, – пояснив Т. Деркач.
Депутат міськради Г. Іванян назвав те, що відбувається на КТРК, звичайним саботажем. Його колега М. Черниш запропонував відізвати колектив на чолі з Вікторією Пальчик з відпустки. «Якщо не погодяться – звільнити із відповідним записом у трудовій книжці», – порадив він. В. Івко сказав, що за кілька днів розбереться з ситуацією.

Напишіть відгук