Справжній Майстер — Марандян!

1356091093_karo

6 вересня у КСЄ «Легіон Спорт», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи Почесного громадянина міста, льотчика-космонавта Олексія Леонова.

Участь у змаганнях взяли спортсмени з різних куточків України: Дніпропетровська, Запоріжжя, Харкова, Києва, Львова, Одеси – загалом близько 150-ти дзюдоїстів.

Наше місто на цих змаганнях представляли вихованці клубу спортивних єдиноборств «Легіон Спорт» і спортсмени спеціалізованої дитячо-юнацької школи з дзюдо.

– Цей турнір – традиційний, – зазначив Заслужений тренер України з дзюдо Василь Волошин. – І спортсмени, які посідають у ньому призові місця, отримують право на присвоєння звання майстра спорту України.

Отримав же це почесне звання вихованець КСЄ «Легіон Спорт» Каро Марандян. Він виграв турнір у ваговій категорії до 60 кг, провівши чотири зустрічі й отримавши перемогу в кожній із них.

Ще одну перемогу, але вже у ваговій категорії понад 100 кг, здобув тренер КСЄ «Легіон Спорт» Микола Картошкін, який у минулому був вихованцем цього клубу. Таким чином Микола підтвердив заслужене раніше звання майстра спорту.

Окрім того, вихованець КСЄ «Легіон Спорт» Андрій Кушков у ваговій категорії 66 кг здобув срібло, а Антон Чигирик у тій же ваговій категорії виборов бронзову медаль.