Шанують пам’ять Тараса Шевченка.

«І мене в сім`ї великій,в сім`ї вольній,новій,не забудьте пом`янути,незлим,тихим словом»(Т. Шевченко)
Наш клас і досі шанує пам`ять національного українського Кобзаря-Тараса Григоровича Шевченка. На честь цього великого поета й художника ми влаштували виховну годину.
Деякі учні нашого класу підготували реферати,презентації ,виразно читали вірші поета. На початку уроку наш улюблений класний керівник Вікторія Олександрівна розповіла нам найцікавіша факти із життя Тараса Шевченка. На дошці були репродукції картин цього генія та ілюстрації до його поезій. Потім учениця нашого 7-А класу Аузяк Влада розповіла нам про дитинство Тараса Григоровича,про те, що він будучи дитиною так і не зміг насолодитися безтурботним життям.
Після цього вийшов Старушко Артем і виразно розповів вірш Тараса Шевченка «Мені тринадцятий минало…»
Потім Волошин Денис демонстрував нам комп`ютерну презентацію «Шевченко – художник» і детально описав деякі з його картин. Далі учень продемонстрував найцікавіші факти з життя поета: про його викуп із кріпацтва,юність,життя у Петербурзі, службу в солдатах.
Після цього вийшла Анастасія Шоріна і повідомила нас про боротьбу із урядом Російської імперії та конфлікти з царем. І зачитала один із найвідоміших віршів Тараса Григоровича «Тарасова ніч»
І на кінець нашої виховної години Дмитро Коваленко прочитав на пам`ять вірш «Заповіт».
Ми дізналися багато цікавого й повчального із життя Т. Шевченка ,якого справедливо вважають національним пророком України.

6762  345

Напишіть відгук