Сьогодні у всіх школах міста пролунав «останній дзвоник». Найстарішій школі Кременчука – ЗОШ №24 подарили ноутбук та відеопроектор

Сьогодні, 24 травня, у всіх школах Кременчука пролунав останній дзвоник. А у найстарішій школі міста, якій невдовзі має виповнитися 130 років – ЗОШ №24, останній дзвоник пролунав не тільки для 32 випускників, а й для чотирьох вчителів, яких проводили на заслужений відпочинок.
Урочиста шкільна лінійка розпочалася з вручення майже сотні почесних дипломів, грамот, відзнак учням та вчителям за перемоги й призові місця у предметних олімпіадах та різних загальноукраїнських і регіональних конкурсах. А потім всі вітали випускників та дякували їхніх вчителів.

Особливо зворушливо було прощання з чотирма найдосвідченішими на найулюбленішими вчителями школи, для яких цей день також став «останнім дзвоником» у їхній роботі в школі. Учні прощалися з ними оплесками і квітами, а директор школи Валерій Фофанов – теплими словами та пам’ятними подарунками. В цей день безліч добрих побажань висловили Світлані Солодовніковій – класному керівнику випускного 11 класу, вчителю світової літератури, Раїсі Синявській – класному керівнику випускного 9-б класу, вчителю математики, Тетяні Шиманській – вчителю молодших класів, класному керівнику також «випускного» 4-го класу, та Ользі Пластун – вчителю фізкультури, які відпрацювали вчителями по 25-40 років.
Поздоровити випускників та весь колектив школи зі святом «останнього дзвоника» завітали голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко, який одночасно очолює депутатську фракцію партії «Рідне місто» у міській раді, та Ірина Андрюшкіна – виконавчий директор Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра». Вона зачитала вітальну адресу від Почесного Президента фонду, Почесного громадянина Кременчука Володимира Митрофановича Матицина, та вручила директору школи від його імені цінний подарунок – ноутбук та відеопроектор.
– Я хочу щиро подякувати від всього нашого колективу Володимиру Митрофановичу Матицину на нашім гостям за те, що вони роблять для нас. Це добре, що є у нас такі люди, які підтримують у Кременчуці освіту. І не тільки. ВБФ «Джерело Дніпра» відбудовує храми, і спільно з ГО «Рідне місто» та газетою «Кременчуцька Панорама» роблять багато доброго в нашому місті. Я дуже радий що ми підтримуємо своїми успіхами починання цих чудових людей, які знаходять час та кошти щоби заохотити наших дітей. Торік наші 3-класники виграли конкурс «Ми – клас!», що проводили ці організації і діти безоплатно поїхали до Чернігова. Цього року наші старшокласники стали кращим класом тижня і отримали можливість безоплатно пограти у боулінг в ТРК «Європа». Багато чого іншого роблять ці організації і ці люди. Тому хочу ще раз подякувати їм за допомогу та небайдужість, – сказав директор школи Валерій Фофанов.
Завершилися урочистості шкільним вальсом випускників, символічними яскравими 32-ма кульками, які випустили в небо, та дзвоником, в який востаннє подзвонив кожний випускник.
По завершені урочистостей випускники ЗОШ №24 відправилися на прогулянку по місту в святково убраному таксі-тролейбусі, який школі надав депутат Автозаводської райради, директор КТУ Олександр Вертюх.

Напишіть відгук