Розслідування аварії на переїзді біля Власівки взято під контроль прокуратури

За фактом аварії на залізничному переїзді, яка трапилась 9 березня і в результаті якої загинуло троє осіб, розпочато кримінальні провадження.
Нагадаємо, водій маршрутки виїхав на залізничний переїзд на заборонений сигнал світлофора та допустив зіткнення з тепловозом. На момент ДТП в салоні мікроавтобуса знаходилось 10 пасажирів. Троє з них загинули, ще четверо зазнали травм різного ступеню тяжкості.
Наразі, слідчим відділом Світловодського МВ УМВС України в Кіровоградській області розпочато кримінальне провадження, відомості про правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Водія пасажирського мікроавтобусу затримано.
Окрім того, слідчим відділом лінійного відділу УМВС України на станції Кременчук Південної залізниці за фактом порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту також розпочато кримінальне провадження. Процесуальне керівництво здійснює Знам’янська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Кіровоградської області. Хід досудового розслідування у зазначених кримінальних провадженнях прокуратурою області взято на контроль.

Залишити відповідь