Російські залізниці вимагають призупинити експлуатацію продукції виробництва Кременчуцького стальзаводу

Президент ВАТ “Російські залізниці” Володимир Якунін направив на адресу керівника Федеральної служби по нагляду у сфері транспорту Росії телеграму з проханням призупинити експлуатацію потенційно небезпечної продукції виробників вантажних вагонів.
У повідомленні на сайті ВАТ “РЖД” говориться про те, що торік на залізницях Росії сталося 23 зламу бічних рам візків вантажних вагонів, а з початку 2013 року – вже 20 таких випадків. Тільки за останні дві доби три вантажні поїзд на Західно-Сибірської, Східно-Сибірської і Забайкальської залізницях, зійшли з рейок. З них два випадки класифіковані як катастрофи. Причинами зазначених подій знову стали злами бічних рам, вироблених ВАТ “Алтайвагон” у 2010 році і ВАТ “Кременчуцький сталеливарний завод” у 2011 році.
На думку керівництва ВАТ “РЖД”, виключити загрозу подальших аварій можливо тільки рішучими заходами, зокрема – забороною експлуатації потенційно-небезпечної продукції зазначених виробників і її примусового вилучення. Компанія звернулася в Ространснадзор з проханням видати відповідні приписи на адресу власників рухомого складу, укомплектованого бічними рамами виробництва ВАТ “Кременчуцький сталеливарний завод” і про заборону експлуатації потенційно-небезпечної продукції.
Нагадаємо, Російське федеральне установа “Регістр сертифікації на федеральному залізничному транспорті” призупинив дію сертифікатів відповідності на рами бічні візків вантажних вагонів і рами бічні. Це основні види продукції, які виробляються на КСЗ. Кременчуцький стальзавод через проблеми з сертифікацією зупинив роботу до 10 березня.

Напишіть відгук