Рідним жінкам – від «Рідного міста».

Напередодні свята 8 Березня кременчужанок вітали депутати від партії «Рідне місто» — у мікрорайонах, на виборчих округах. Подарунки жінкам передали депутати Юрій Гриценко, Сергій Кузнєцов, Наталя Лихошвай, Олег Максак. Жінок ради ветеранів мікрорайону № 16, що на Молодіжному, приїхав привітати депутат від партії «Рідне місто» Сергій Кузнєцов.
–Без вас, жінки, не було б і нас, чоловіків. Від жіночого виховання залежить безпосередньо зрілим буде суспільство у цій країні чи ні. А наша задача як чоловіків – це захищати вас, — підкреслив Сергій Кузнєцов, звертаючись до жіноцтва на урочистому заходу, що проходив у приміщенні ради громадськості мікрорайону.
Лідія Антонівна Тригуб, голова ради ветеранів мікрорайону № 16 зауважила, що
представники «Рідного міста» постійно приділяють увагу жінкам і ветеранським організаціям на виборчих округах. Приходять, вітають зі святами, беруть участь у наших засіданнях, знаходять час для спілкування. Разом із депутатами від «Рідного міста» ми беремо участь у суботниках, дерева саджаємо.
Юрій Гриценко вручив подарунки активісткам ради громадськості мікрорайону №10. Мешканці мікрорайоні свого депутата добре знають й завжди розраховують на його допомогу у будь-яких питаннях.

Здоров’я, кохання, взаєморозуміння, спокій – усе, що так необхідно жінкам-ветеранам сьогодні. І саме цього бажають їм чоловіки «Рідного міста».

Напишіть відгук