«Рідне місто» звітує про свою роботу

1381933121_zhovtneviy

– Ми залишаємося відкритими для всіх, хто хоче зробити Кременчук кращим. Нас не цікавить політичне протистояння, яке розгортається в Україні. Ми прагнемо забезпечити громадський контроль діяльності органів місцевого самоврядування та брати активну участь у покращенні життя міської громади, – зазначає голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко.

За 5 років активної роботи команда «Рідного міста» ініціювала і розробила міську програму з відродження дитячих та спортивних майданчиків, організувала роботи з їх встановлення у дворах багатоповерхівок, провела роботу з перевірки законності та обґрунтованості встановлених житлово-комунальних тарифів, надавала постійну юридичну допомогу дітям війни в отриманні належної їм доплати до пенсії, надавала допомогу незахищеним верствам населення, ветеранам війни і праці, інвалідам різних категорій, захистила набережну парку «Ювілейний», підтримувала молодіжні проекти з патріотичного, духовного, фізичного виховання школярів та студентів тощо.

«Рідне місто» діє в інтересах кременчужан. На даний момент ми:

1. Надали юридичні консультації майже 4 тис. мешканців міста, а понад 5 тис. дітей війни допомогли в оформленні судових позовів й отриманні належної їм доплати до пенсії.

2. Захистили набережну парку «Ювілейний» від проїзду по ній автотранспорту. Домоглись встановлення 10-ти квіткових тумб на пішохідних алеях вздовж парку «Придніпровський», аби завадити проїзду автотранспорту.

3. Ініціювали проект «Кременчук – територія вільного Wi-Fi» і створили зони вільного доступу до бездротового Інтернету в 10-ти парках і скверах міста.

4. Взяли  шефствонад Кременчуцьким обласним дитячимпсихоневрологічнимсанаторієм«Славутич» у Крюкові.

5. Презентували проект «Мій двір». Покращили якість утримання багатоквартирних будинків та благоустрою житлових кварталів і прибудинкових територій.

6. Ініціювали та щорічно проводимо заходи з підтримки спорту в місті. Ініціювали проект «Розвиток дворового футболу». Тісно співпрацюємо з міськими федераціями шахів та футболу для виявлення і підтримки обдарованої молоді міста. Розробили програму з розвитку і встановлення спортивних майданчиків.

7. Провели роботу з ремонту і встановлення нових дитячих майданчиків у Кременчуці.

8. Ініціювали створення «Кременчуцького вернісажу» у сквері «Жовтневий» – місця, де збираються, спілкуються і створюють свої картини художники, а всі кремечужани мають можливість гуляти там та спостерігати за створенням краси.

9. Домоглись виділення коштів з міського бюджету на освітлення вулиць і тупиків, які прилягають до вул. Хорольської, Бетонної, Керченської, Маршала Жукова.

10. Ініціювали і відстояли право дітей війни на пільговий проїзд у маршрутках.

12. Сприяли забезпеченню зовнішнім освітленням приватних будинків на вул. Радянській і вул. Хорольській. Вирішили численні проблеми жителів вул. Хорольської та прилеглих до неї вулиць, провулків, що знаходяться під піщаною горою, мешканці яких постійно потерпали від розмивання піщаної кручі дощовими водами через будівництво на Автокразівському бульварі елітних котеджів.

13. Сприяли встановленню металевих сходів від 5-го Хорольського тупика до бульв. Автокразівського та облаштуванню їх освітлення. Металеві сходи на гору від 7-го Хорольського тупика були прийняті на баланс КП «Благоустрій Кременчука», яке їх відремонтувало.

14. Ініціювали і розробили міську програму «Облаштування пам’ятних місць відомим кременчужанам і пам’ятним подіям у парках і скверах у Кременчуці на 2012-2016 рр.». Запропонували створити пам’ятні знаки і таблички, постаменти тощо відомим діячам і подіям у міських парках і скверах. Запропонували створення скверу біля р. Сухий Кагамлик, в районі квт. 278.

15. Розробили і реалізували цільову міську програму по боротьбі з амброзією та іншими карантинними рослинами на території Кременчука.

16. Першими в місті ініціювали і розробили програму з охорони тваринного світу та регулювання чисельності бродячих і безпритульних тварин.

17. Спільно з виконкомом відкрили Центр надання адміністративних послуг для полегшення отримання документів кременчужанами.

18. Сприяли встановленню світлофора на перехресті вул. Щорса та вул. Хорольської, а також вул. Київській біля гіпермаркету «Нова лінія».

19. Розробили міську програму підтримки та розвитку велосипедного транспорту в Кременчуці з облаштуванням велосипедних доріжок та організацією велостоянок та пунктів прокату.

20. Регулярно проводимо заходи щодо захисту і надання допомоги незахищеним верствам населення – дітям війни, ветеранам праці, інвалідам різних категорій тощо.

Напишіть відгук