«Рідне Місто» назвала своїх кандидатів в депутати до міської ради, та міського голови Кременчука

DSC_0600

21 вересня в ТРК «Європа» затвердили кандидатів на всі 42 округи до міської Ради

 

Тененика Лілія Дмитрівна, приватний підприємець –округ №1,

Вологодська Ірина Валеріївна, завідуюча відділом центральної міської бібліотеки – округ №2,

Шибко Віктор Володимирович, ПАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин», заступник генерального директора з режиму та безпеки – округ №3,

Сорокіна Людмила Володимирівна, салон «Каприз», приватний підприємець – округ №4,

Іванюшко Сергій Олександрович, Кременчуцька міжрайонна оптово-торгова база Полтавської облспоживспілки, головний енергетик – округ №5,

Алєксєєв Євгеній Олександрович, ПАТ «Промислово-фінансовий банк», начальник  юридичного управління – округ №6,

Балим Олег Іванович, ТОВ «Градосфера», генеральний директор – округ №7,

Литвиненко Петро Михайлович, ПП «Будівельна фірма «Каріатида», директор  — округ №8,

Федотов Геннадій Іванович, ПАТ «Кременчуцьке кар’єроуправління «КВАРЦ», директор – округ №9,

Федотов Євгеній Геннадійович, ПАТ «Горняк», директор – округ №10,

Дедюрін  Віталій Миколайович, ГО «Рідне місто», керівник групи – округ №11,

Шибашов Володимир Вікторович, приватний підприємець – округ №12,

Суворова Олена Іванівна, КрНУ ім. М.Остроградського, голова студентської профспілкової організації – округ №13,

Грушевський Сергій Володимирович, ТОВ «Фламма»,  директор – округ №14,

Батир Наталія  Володимирівна, Кременчуцька філія ТОВ «Експансія», заступник головного бухгалтера – округ №15,

Кагал Олег Володимирович, ПП «Євротранссервіс», директор – округ №16,

Пшеничний Олександр Леонідович, адвокат – округ №17,

Бабич Тетяна Григорівна, виконком Автозаводської райради м. Кременчука, головний спеціаліст оргвідділу – округ №18,

Бульба В’ячеслав Свиридович, ПП «Крембіч», директор – округ №19,

Огородніков Андрій Опанасович, Кременчуцька організація підприємців «Народна Рада», голова – округ №20,

Гриценко Юрій Васильович, ТОВ «Панорама Кременчука», директор – округ №21,

Роженко Олександр Анатолійович, ТОВ «Торговий дім «Укртатнафта», генеральний директор – округ №22,

Павленко Людмила Василівна, Кременчуцький льотний коледж, завідувач навчально-методичним кабінетом – округ №23,

Мельник Михайло Іванович, Полтавська школа вищої майстерності, старший тренер з боксу – округ №24,

Березенський Ігор Антонович, ПАТ «Промислово-фінансовий банк», радник з питань контролю фінансово-господарської діяльності – округ №25,

Карасьов Григорій Ігоревич, ТОВ «Швейспецсервіс», директор – округ №26,

Геніна Людмила Вікторівна, ПАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю», начальник заводської хімічної лабораторії-служби технічного контролю – округ №27,

Волошин Василь Васильович, ТОВ «КСЄ «Легіон», старший тренер з дзюдо – округ №28,

Радченко Валентина Володимирівна, міський палац культури, заступник директора – округ №29,

Коноваленко Володимир Миколайович, ПАТ «Полтава-банк», керуючий Кременчуцьким регіональним відділенням – округ №30,

Фещенко Олег Володимирович, ГО «Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство»,  голова – округ №31,

Ганус Алла Петрівна, КП «Кременчукводоканал», заступник директора округ №32,

Сороколат  Анастасія Володимирівна, комунальній заклад «Центр ПМСД №2»,  лікар загальної практики – сімейної медицини – округ №33,

Шувалов Петро Леонідович, приватний підприємець – округ №34,

Лихошвай Наталія Валентинівна, ТОВ «Євробудсервіс», головний бухгалтер – округ №35,

Головко Валентина Данилівна, ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», заступник голови профспілкового комітету – округ №36,

Варава Тетяна Олексіївна, ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», завідувач науково-технічної бібліотеки ПКУ – округ №37,

Кірєєв  Юрій Васильович, ТОВ «АТП-15307», генеральний директор – округ №38,

Шацкіх Наталя Григорівна, Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету ім. А.Нобеля, керівник центру кар’єри та виробничої практики – округ №39,

Мельник  Сергій  Вікторович, ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», директор виробництва – округ №40,

Плескун Олександр Володимирович, ТОВ «Юртрансервіс», директор – округ №41,

Льопа Олексій Володимирович, ТОВ «Укравіасервіс», заступник директора – округ №42