Проектування робіт по укріпленню схилів гори в районі вул.Хорольській завершено, проте грошей на виконання цих робіт не має

Проект виконання робіт по укріплення схилів гори в районі вулиці Хорольської готовий, однак коштів на його реалізацію в міському бюджеті 2013 року не передбачено.
На проектування цих робіт було виділено 200 тис. грн. Замовником проектувальних робіт по укріпленню схилів та водовідведенню на кручі в районі вул. Хорольської виступало управлінню капітального будівництва, яке замовило проектування ПАТ «Інститут «Дніпрокомунпроект». Проект був завершений ще наприкінці минулого року та отримав позитивні висновки державної експертизи. Якби у міському бюджеті на ці роботи були сплановані кошти – вже мав би проводитись тендер для визначення виконавця робіт.
За словами віце-мера Кременчука Геннадія Музики, у проекті передбачено: будівництво підпірних стінок – монолітних бетонних у найбільш небезпечних місцях та габіонних конструкцій, водозбірних та водовідвідних лотків, реконструкцію дощеприймальних камер на бул. Автокразівському, засипку промоїн суглинком, висадку саджанців акації та кущів.
Загальна вартість проекту складає близько 8,5 млн. грн. З них на першочергові заходи по укріпленню двох найбільш небезпечних ділянок потрібно 6,4 млн. грн. Проектом територія схилу розбита на 4 ділянки, по кожній з яких роботи можна виконувати окремо, що не потребує одночасного виділення всієї суми.

Залишити відповідь