Про що співають діти?

IMG_0283

Організаторами пісенного конкурсу для школярів, присвяченого цього року 70-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, незмінно виступили об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство», міське управління освіти та міська рада ветеранів. Уже 9-й рік поспіль конкурс проходить за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин. І за цей час фестиваль встиг стати традицією: важливою і патріотичною.
Варто відзначити, що цього року, порівняно з попередніми, конкурсанти співали пісні здебільшого не про війну минулу – 1941-1945 рр., а про те, що болить їм саме сьогодні. Так, зі сцени пролунали нещодавно написані пісні «Повертайся живим», «Прошу в неба» тощо.
Загалом участь у фінальному етапі конкурсу взяли учні 24-х кременчуцьких шкіл.
А переможницею серед юних виконавців віком до 12-ти років журі визнало файну україночку Ярославу Шуліку зі школи № 18, яка заспівала пісню «Це мій рідний край». У віковій групі учасників, старших за 12 років, перемогу здобула зворушлива учениця ЗОШ № 19 Кристина Степанян з піснею «Діти війни».
Володаря призу глядацьких симпатій, відповідно, обирали глядачі: вони кидали папірці з іменами своїх фаворитів до спеціальних скриньок, які потім розглянуло журі. Таким чином, найбільше глядачам став до вподоби артистичний виступ учнів 3-А класу (вони ж – колектив «Сонячні промінчики») зі школи № 1 та їхня пісня «Прадідусь». І, нарешті, Гран-Прі фестивалю виборола учениця ліцею № 4 Анастасія Кузнєцова, яка виконала патріотичну пісню «Україна – це ми».

Олег Фещенко, голова об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство»:
– Неможливо стати гідною людиною без поваги до своєї історії. Тому ми традиційно проводимо серед школярів фестиваль військово-патріотичної пісні. Особливо я хочу подякувати Всеукраїнському благодійному фонду «Джерело Дніпра» та його Почесному Президенту Володимиру Матицину, який щороку підтримує цей фестиваль і допомагає в його проведенні.

IMG_0282IMG_0242IMG_0270IMG_0470

Напишіть відгук