Покладанням квітів у Кременчуці вшанували полеглих героїв Великої Вітчизняної війни

Сьогодні заступники міського голови Віктор Калашник та Віталій Малецький, секретар міської ради Василь Івко, разом з депутатами міської та районних рад, ветеранами війни віддали данину поваги героям Великої Вітчизняної війни, які померли у післявоєнні роки. Так, влада відвідала міські кладовища та поклала квіти до братських могил та могил Героїв Радянського Союзу на Староревівському та Новоревівському кладовищах.
У почесному караулі біля братських могил та могил героїв Великої Вітчизняної війни стояли вихованці Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.
Цього дня у місті поклали квіти і до пам’ятного знаку загиблому при визволенні Кременчука 29 вересня 1943 року старшому лейтенанту Рязанцеву. Пам’ятник знаходиться на території І міської лікарні. Його батальйон у складі 193 стрілецького полку 66 гвардійської Полтавської дивізії атакував північно-західну окраїну Кременчука і першим увірвався в місто. За даними Кременчуцької міської ради, вшанували городяни і живих ветеранів Великої Вітчизняної війни, поклавши квіти до пам’ятного знаку «Перший день після війни», що на площі Перемоги.

Напишіть відгук