Площа природно-заповідного фонду Полтавщини збільшиться на 142 га

У 2013 році в Полтавському регіоні планується розширити території природно-заповідного фонду. На черговому засіданні постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування були розглянуті питання організації і призначення територій та об’єктів природно-заповідного фонду Полтавської області.
За словами начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Полтавській області Піддубного, в поточному році планується організувати в Кременчуці регіональний ландшафтний парк «Кагамлицький». Орієнтовна загальна площа парку — 28,15 га.
Крім того, в цьому році буде оголошена гідрологічним заказником місцевого значення територія «Каленіківского» парку в селі Каленики, Решетилівського району. Загальна площа майбутнього заказника становить 114,2 га.
Пам’яткою природи місцевого значення стане і «Хейлівщінскій дуб», розташований в селі Хейлівщина, Чорнухинського району.
Зміна статусу вищеназваних природних ділянок, які є особливо цінними і тому гідних стати заповідниками, узгоджена з усіма землекористувачами та землевласниками. Відповідні рішення сесій сільських, міської та районних рад вже прийняті. Таким чином, площа природно-заповідного фонду Полтавської області збільшиться на 142,45 га.

Напишіть відгук