Перевірте себе у списках

Кременчужан просять перевірити свої прізвища у списках виборців для участі у виборах Президента України, що відбудуться 25 травня.


Перевірте себе у списках
Як нагадує голова окружної виборчої комісії в Кременчуці Михайло Василенко, всі зміни у Держреєстрі виборців, згідно з законом, мають бути внесені до 24.00 19 травня. Виняток може бути зроблено, якщо людина потрапила до лікарні. 
– Якщо людина потрапила на стаціонарне лікування, то вона має право проголосувати на спеціальній дільниці. Наприклад, у Кременчуці одна з них розташується в Третій лікарні. Але заяву про зміну місця голосування потрібно подати за 3 дні до виборів, не пізніше, – уточнює Михайло Василенко.
Також він розповів про особливості проведення цьогорічних виборів Президента України. 
Згідно з Законом України, на цих виборах немає відкріпних талонів, але можлива тимчасова зміна місця голосування без зміни адреси у Державному реєстрі виборців. Тобто якщо людина перебуває у відрядженні. Так само і працівник виборчої дільниці може проголосувати на тій дільниці, на якій працює, а не за місцем проживання. Але для цього робиться відповідний запис у Держреєстрі. 
Перевірити своє прізвище у Держреєстрі радять, якщо досі ви не отримали офіційного запрошення на вибори. Перевірити інформацію про себе у списку виборців можна і за допомоги Інтернету, на офіційному сайті Держреєстру виборців: www.drv.gov.ua, скористатись ресурсом «Особистий кабінет виборця». 
Але Михайло Василенко радить зробити це особисто, завітавши до відділів реєстру виборців в Автозаводському та Крюківському районах. 
Адреса для жителів Крюківського району: вул. І. Приходька, 90, каб. 404. Тел.: 6-00-07; 6-21-22; 6-03-65.
Адреса для жителів Автозаводського району: вул. 60-річчя Жовтня, 130 (терцентр). Тел.: 77-02-80, 77-76-11, 77-69-46. 

Сьогодні у Кременчуці мешкають приблизно 154 тис. осіб, які мають право взяти участь у виборах Президента України. У місті сформовано 98 виборчих дільниць. Проголосувати треба за одного з 21 кандидата у Президенти України. 

Організацію підготовки до виборів Президента України у Кременчуці перевірили міжнародні спостерігачі з ОБСЄ. Зауважень Кременчуцький окружком не отримав. А 13-15 травня буде проведено великий семінар-навчання для всіх працівників ДВК у місті. 

Залишити відповідь