Переможці цьогорічної гри «Патріот» серед старшокласників шкіл – команда ЗОШ № 17. Вже другий рік поспіль вони демонструють найкращу військово-фізичну підготовку.

З нагоди Дня міста та річниці звільнення його  від фашистських загарбників об’єднання «Бойове братство» та громадська організація «Рідне місто» провели традиційні військово-спортивні змагання серед учнів старших класів міських шкіл. Цього року в грі «Патріот» взяли участь команди з 26-ти загальноосвітніх закладів, хлопці та дівчата пройшли аж 13 етапів змагань! Кращою ж у загальному заліку, як і торік, виявилася команда ЗОШ № 17. Друге місце – у ЗОШ № 22, на третьому –  гімназія № 5. Наразі всі троє команд-лідерів готуються до поїздки в Полтаву, де на них чекають екскурсія містом та відвідування Музею дальної авіації. Цю подорож переможцям подарував Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин.

 

 

 

Переможці цьогорічних ігор- команда школи № 17.

15 вересня на стадіоні «Політехнік» було незвично гамірно й людно. Гра «Патріот» зібрала близько 700 осіб – 26 шкільних  команд по 12 учасників у кожній плюс численні групи вболівальників. Але організатори спланували змагання по- військовому чітко, тому жодних прикрих інцидентів не сталося.

– Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» та громадська організація «Рідне місто» спільно з міським департаментом освіти та Кременчуцьким військовим гарнізоном вже вдванадцяте проводять ігри «Патріот» серед старшокласників. Залучаючи молодь до цих змагань, ми прагнемо насамперед виховувати в ній усвідомлення особистої відповідальності щодо виконання військового обов’язку, готувати майбутніх захисників Вітчизни, справжніх патріотів України, — наголосив, вітаючи учасників на урочистому відкритті ігор, голова «Бойового братства» та виконавчий директор г/о «Рідне місто» Олег Фещенко.

Від  імені міської влади юних патріотів привітала заступник міського голови Ольга Усанова, підкресливши важливість проведення цих змагань у справі належного  виховання молодого покоління.

Варто зазначити, молоді  дійсно було цікаво, окремі види змагань,  як то визначення азимуту за компасом, одягання протигазу, налаштування радіостанції, для декого з учасників стали відкриттям і перевіркою власних здібностей. Загалом, на стадіоні розташувалось 13 локацій за різними видами змагань. Переможців визначили як в особистому заліку, так і за результатами заліку командного.

Отже, трійка лідерів серед команд:

1-е місце – ЗОШ № 17,

2-е місце – ЗОШ № 22,

3-є місце – гімназія № 5.

Всі вони були нагороджені почесними грамотами, тортами, набором м’ячів – футбольним, баскетбольним і волейбольним – а, головне, всі вони 22 вересня вирушать у подорож до Полтави. Підтримку у заохоченні переможців організаторам традиційно надав Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин.

Почесні грамоти й щирі оплески вболівальників  отримали й  лідери в кожному з особистих заліків:

—          біг на 50 м в бронежилеті – В. Биков та В.Лиходід  ( ЗОШ № 8);

—          віджимання у складі команди —  Г.  Гордієнко та М.Яременко (гімназія № 5);

—          підтягування на перекладині – І.Рибка ( ЗОШ № 31);

—          одягання протигазу в складі команди – ЗОШ № 22;

—          стрільба з пневматичної зброї —  Я.Лученко (ЗОШ № 19);

—          військово-спортивна естафета – ЗОШ № 22;

—          визначення азимуту за компасом – М.Пирхало ( ЗОШ № 17);

—          розбирання-збирання автомату – М.Пирхало ( ЗОШ № 17);

—          метання гранати на дальність  — Р. Шульдяков ( ЗОШ № 16);

—          тест на уважність – М.Ткаченко (ЗОШ № 17);

—          налаштування радіостанції – Д.Олініченко ( ЗОШ № 7);

—            перетягування канату – ЗОШ № 12;

—          Конкурс на кращу емблему та девіз команди – ЗОШ № 16.

А по завершенні церемонії нагородження на всіх учасників ігор та вболівальників чекала польова каша та солдатський компот. Після змагань це – саме те, що треба!

Напишіть відгук