Переможці тижня конкурсу «Ми – клас!» учні школи №31 відвідали боулінг-клуб ТРК «Європа».

    6-Б клас ЗОШ №31 перший переможець гри у боулінг проекту Ми - клас!20 лютого в боулінг-клубі ТРК «Європа» відбулася перша гра тижня в рамках конкурсу «Ми – клас!», приуроченого  до  200-річчя від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, який проводить Громадська організація «Рідне місто» за сприяння Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» з інформаційною підтримкою громадського тижневика «Кременчуцька панорама».

     Право забити свої перші класні страйки заслужено здобули  учні 6-Б класу зі школи                 № 31, які звикли діяти за принципом: хто перший – той і кращий. Учні швидше за всіх надіслали розповідь про свій клас і першими вирушили до боулінгу, де їх пригощали смачною піцою від шеф-кухарів ТРК «Європа». На радощах від забитих страйків школярі танцювали й усе бігали до вчительки – обійматися. Ще на початку гри переможців першого тижня конкурсу «Ми – клас!» привітав голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко. Він подякував класному керівникові  Могилей Марині Олегівні за любов до дітей та поезії Великого Кобзаря, а дітям побажав перемог. До речі, у своїй перемозі самі шестикласники анітрохи не сумніваються: дуже вже їм хочеться до смт. Диканька поїхати!

    1. Найбільше балів отримав Борейко Андрій (63 бали)Нагадаємо, що на екскурсію до  смт. Диканька поїде той клас, який виграє конкурс!     Петрик Валентина -62 бали

  Чиньова Поліна-51 бали

 

 

 

 Я теж - не промах!!!

 

 

 

 

Напишіть відгук