Освітянам і медикам не доплачують

1436964823_4

Начальник міського управління охорони здоров’я М. Середа повідомив, що 14,4 млн грн не доплатили медикам в якості індексації зарплати, ще 8,5 млн грн галузь недоотримала на оплату енергоносіїв. Освітянам не вистачає на виплату індексації по зарплаті близько 11 млн грн.Як відомо, з початку цього року обидві галузі фінансуються за рахунок державної субвенції (з міського бюджету фінансуються лише дитячі садочки), але фінансисти Мінфіну виплату індексації чомусь не врахували у показниках бюджету. Тому і виник такий дефіцит.
– Ці виплати за півроку з’їли всі кошти, і тепер бюджетники вимушені вдатися до непопулярних кроків – скорочення виплат, стимулюючих надбавок тощо, – намагається пояснити ситуацію перший віце-мер В. Калашник. – Кілька тижнів ми вимагаємо від міністерств додати коштів, бо за рахунок міського бюджету ми не витягнемо галузі. З Міністерством охорони здоров’я, слава Богу, з’явився діалог. Вони вже підраховують цифри, які необхідні по всій Україні, бо проблема ця – не лише у Кременчуці. З Міністерством освіти ще немає діалогу. Хоча б наступного місяця ми чекаємо на реакцію звідти.
На думку віце-мера з питань фінансів Т. Неіленко, дефіцит в обох галузях місто навряд чи зможе покрити, зважаючи на потребу в УЖКГ та соціальному захисті. Вона вимагає від керівництва обох управлінь вжити більш жорсткі заходи економії.

Залишити відповідь