«Опозиційний блок» формує ланки у Кременчуці

102_8662

24 липня у Кременчуці відбулися другі збори територіальної політичної партії «Опозиційний блок». Обрали політраду і роздали завдання.На початку зустрічі перед присутніми виступив голова обласної організації партії Олег Сазонов (депутат Кременчуцької міської ради, очолює депутатську фракцію «Кременчук»).

– Кременчуку потрібен мир, стабільне життя і працюючі підприємства. З кожним днем все більше українців опиняються за межею бідності, – зазначив Олег Сазонов у своєму виступі. – «Опозиційний блок» виступає за розвиток відносин з Європою, але вважає, що Україна має стати рівноцінним партнером, а не прохачем. Потрібно піднімати економіку, підвищувати зарплати і пенсії, а безвізовий режим з ЄС може отримати тільки економічно сильна Україна.

За словами Олега Сазонова, зараз керівництво територіальної організації «Опозиційного блоку» активно готується до виборів у місцеві ради, що оголошені на 25 жовтня, і проводить огляд прихильників партії, з яких потім можна сформувати авторитетні, професійно підібрані команди.

Нагадаємо, міська організація «Опозиційний блок» у Кременчуці офіційно зареєстрована 23 червня 2015 р., її очолив Микола Порицький (директор приватної телекомпанії «Візит»). Він увійшов до політради організації разом зі ще вісьмома однопартійцями: Геннадієм Іваняном, Ігорем Семеняченком, Русланом Федорченком, Олександром Березянським, Костянтином Брижахою, Сергієм Горбатюком, Ларисою Сквирою та Іриною Семеновою.

Першим заступником голови було обрано Геннадія Іваняна, заступником – Ігоря Семеняченка.

– До виборів у Кременчуці буде створено 30 первинних організацій за територіальним принципом. На кожну первинну організацію буде покладена відповідальність за 2 округи, – розповів присутнім новообраний заступник голови Кременчуцької організації «Опозиційний блок» Ігор Семеняченко.

Із кандидатурою на пост міського голови «Опозиційний блок» ще не визначився.

– Питання стосовно мера не стоїть на даний момент взагалі, – уточнив Микола Порицький. – Створюється фактично нова структура «Опозиційного блоку» в Кременчуці. В подальшому, можливо, і буде розглядатись питання висунення мера від нашого блоку. Або ж буде підтримка одного з кандидатів, які пропонуватимуть себе.

Також Микола Порицький оцінив роботу нинішньої міськради Кременчука не на всі 100%: «Є помилки, які допустили нинішні депутати й які потребують виправлення. Якщо уточнити, то це стосується середнього і малого бізнесу». У виконавчих органах, на його думку, дехто просто прикривається ім’ям Олега Бабаєва: «Він (Олег Бабаєв) дуже багато для міста зробив, але це в першу чергу його особиста заслуга, а не команди, яка з ним працювала».

Загалом станом на 24 липня в 26 районах Полтавщини створені територіальні організації «Опозиційного блоку». На черзі – створення ще 4 парторганізацій, а ось чи буде хоч в одному місті кандидат у мери від «Опозиційного блоку», партійці визначаться після того, як матимуть змогу ознайомитись із новим законом про вибори.

На сьогодні у Кременчуці в лавах партії «Опозиційний блок» офіційно перебуває 121 особа. На зібрання прийшли понад 100 кременчужан. У новій міськраді політсила розраховує здобути всі 60 депутатських місць, – заявив Микола Порицький.

Залишити відповідь