Олександр Удовіченко: «Те, що мене знімуть – це точно»

«Те що мене знімуть – це точно». Так відповів голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко на запитання журналістки під час прес-конференції яка поцікавилась – чи правда, що його знімуть з посади, стосовно чого в інформаційному просторі розповсюджують багато чуток .
Керівник області обґрунтував свою відповідь:
«Чому я так кажу? – Тому що я обіймаю не виборну посаду, а таку, на яку призначають. Глава держави мене призначив на виконання певних функцій. Він і зніме мене, якщо буде вважати за потрібне», – сказав Олександр Удовіченко.
На його думку, працюючи на таких посадах, кожен має бути готовим до того, що, у якийсь момент, можливо, треба буде встати і піти.
Голова ОДА констатував, що в області дійсно є багато людей, які варті посісти місце губернатора:
«Ось, наприклад, сидить головний претендент на моє місце – Бабаєв Олег Мейданович. У нас ще є багато достойних людей, які можуть виконувати ці функції. І тому, до цього треба ставитись нормально і спокійно», – зазначив Олександр Удовіченко.
Голова ОДА додав, що наразі він намагається своїми діями обходити кроки, які недостойні тієї посади, яку він займає:
«Сьогодні немає підстав для того, щоб негативно оцінювати роботу влади тут у регіоні. Я намагаюсь, як керівник, робити все для того, щоб ніяких приводів не давати (перш за все громадськості) критикувати мене або робити якісь кроки, що будуть недостойні і посади, і мене – як людини».
У свою чергу Олександр Удовіченко зазначив, що прикута увага до людини, яка обіймає посаду керівника області – річ не дивна.
«Це сьогодні нормально, коли суспільство цікавиться, у тому числі й посадою голови адміністрації. Це говорить про те, що немає байдужості. А це – найголовніше. Значить, ми щось робимо».

Залишити відповідь